Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pl. : 38x32 Hogy kell értelmez...

Pl. : 38x32 Hogy kell értelmezni nadrágoknál?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Előre is köszönöm a válaszokat.


Netről szeretnék nadrágot rendelni és bevallom kifogott rajtam a mérettáblázat. Nem tudom melyik méret mit jelent. Illetve,külön-külön ismertem a méretezést.


2017. márc. 21. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első szám a derékbőség szokott lenni, jele W, a második szám az a hosszúság, jele: L. A számok pedig colban (inch) vannak megadva.
2017. márc. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Viszont arra nagyon ügyelj, hogy még egy márkán belül is a számozások különböznek. Általában 32/32 farmereket hordok, de volt rá példa, hogy H&M-ben vásárolt 32/32-ős méretet vettem, mint addig is, és a dereka szűk volt. Farmernél az is lényeges szempont, hogy mennyi elasztánt tartalmaz. A tiszta pamut nem nyúlik, ha tartalmaz 1-2 % elasztánt, akkor az picit nyúlik. Én nem rendelnék farmert netről, csak olyat, amit már előtte felpróbáltam.
2017. márc. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

Ahogy irta az elso, csak angolosoknak tennem hozza, hogy a W: width L: length

C&A-ban talalkoztam ilyen nadragokkal, ott esetleg fel lehet probalni.

2017. márc. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Én is félek nagyon tőle,hogy nem lesz jó,már nem is vagyok benne biztos,hogy megrendelem.

2017. márc. 21. 11:38
 5/7 anonim ***** válasza:
40%
Nem kell felni tole, csak vagy mérd le magad rendesen vagy probalj fel uzletben ilyet.
2017. márc. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3-as

a w az a waist (derék)

2017. márc. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 oh igaz, benéztem :)
2017. márc. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!