Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szoktatok interneten ruhákat...

Szoktatok interneten ruhákat vásárolni? Ha igen, milyen gyakran?

Figyelt kérdés
Inkabb üzletben vásároltok,vagy bevallaljatok a webaruhazakat? Ha megtetszik egy ruha az interneten, akkor megrendelnétek?
2017. márc. 21. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Ruhákat, pulóvert, pólókat szoktam amennyiben nincs valamilyen extrém szabása, azokkal nehéz mellélőni. Nadrágot, kabátot, blézert még nem vettem, azoknak trükkösebb a kiválasztása.
2017. márc. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én a gardrobcsere oldalról szoktam jó cuccokat lekapni és még alkudni is lehet!Izgi
2017. márc. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Legfőbbképpen az érdekelne h nem-e riadtok meg az internetes ruha vásárlástól, mert ott nem tudjátok felpróbálni?
2017. márc. 21. 22:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Írtam, hogy szoktam vásárolni, ebből kifolyólag nem félek tőle. Azt is leírtam milyen darabokat merek minden további nélkül online megvenni és arra is szoktam figyelni, hogy megbízható oldalakat használjak ahol az egyedi méretezés lehetőleg fel van tüntetve. Az ebay pl lutri, van hogy az m-esnek hirdetett ruha egy kiskamaszra is kicsi, máskor meg pocsék a minősége. Ilyen helyeken ritkán vásárolok, max kisebb összeget költök, nem veszek alkalomra ruhát, ha pedig nem jó így jártam.
2017. márc. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem riadok meg,ha nem lenne jó a méret, visszaküldeném :)
2017. márc. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én nagy rendelgetős vagyok, van, h vmi megtetszik a boltban, hazamegyek és inkább megrendelem otthonra, minthogy helyben megvegyem, mert gyűlölök sorban állni a kasszánál és gyűlölöm a megvilágítást a próbafülkékben, nemhogy a vásárlástól, de az élettől is elveszi a kedvem:D

Ha mégsem jó a ruha, az üzletbe is vissza lehet vinni, vagy jobb helyeken a csomagba tesznek egy általuk fizetett visszatérítő matricát, így a visszaküldés nekem ingyen van.

2017. márc. 22. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Most a kérdésed miatt elgondolkoztam. Évek óta nem vettem semmit boltban ami ruhanemű (kivéve egy bőrmellény amit úgy készítettek a terveim alapján). Kizárólag online szereztem be az efféle cuccokat. H&M webshop ritkán, ASOS rendszeresen. Mostanában két méretet rendelek az érdekesebb szabású darabokból és amelyik jó azt megtartom, a másik méret megy vissza nekik. Ingyenes a szállítás és a visszaküldés. Rendeltem már Asos Marketplaceről (teljesen más mint az előbb említett asos.com) is egy bolgár tervezőtől. Ő méretre szabta az elküldött adataim alapján a pulcsit. Cipőt pedig innen-onnan. Leginkább e-cipőről.


Összességében:

Soha nem volt még problémám. Ha nem jó valami kicserélik, vagy visszakapom a pénzt. Online tárolt számlák is előny. Teljesen elégedett vagyok.


24f

2017. márc. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!