Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek 20 ezer forintból?

Mit vegyek 20 ezer forintból?

Figyelt kérdés
nem tudom hogy jönnék ki jobban . Én gondoltam egy Vans cipőre ami 17 ezer egy napszemüvegre és egy fehér polóra, szerintetek kijövök 20 ezerből

2017. márc. 23. 10:27
 1/9 A kérdező kommentje:
vagy lehet a vansböl az olcsobbikat kéne vennem a 7 ezer forintosat?
2017. márc. 23. 10:30
 2/9 anonim válasza:
79%
Szerintem agyat, mer neked nincs
2017. márc. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vegyél rajta krumplit, tejet, kenyeret meg egy kis önállóságot. Nem tudom mennyi idös vagy de ha már ennyi pénz van a kezedbe megtanulhatnal bánni is vele ne idegenektöl várd hogy eldöntsék mit vegyél. Ha neked a 17 ezer forintos jobban tetszik vedd azt. De akkor nem hiszem hogy kijössz 20.000-böl mert egy jobbfajta napszemüveg ami ér is valamit minimum 2-3000-nél kezdödik tehàt màr ugrott a huszas és nincs még pólód se. Én a helyedbe azt csinàlnàm hogy ha az olcsobb cipö is ugyan ugy tetszik megvenném azt és akkor maradna 13- ezer forintom amiböl màr futnà jòfajta napszemüvegre és pólóra is. Vagy ha a dràgàbb cipöhöz ragaszkodsz vedd meg azt és köss kompromisszunot. Vagy a napszemüveg vagy a polo. Következö honapba meg a másik
2017. márc. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
:(
2017. márc. 23. 12:35
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Napszemüvegből nincs értelme drágát venni. Sok teszt szól arról, hogy az olcsók is elég védelmet nyújtanak, ráadásul elég könnyű elhagyni vagy eltörni.
2017. márc. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
93%
Számoljunk: cipő: 17.000 szemüveg: kb2000 poló: newyorkerbe 1300 tehát háromszáz forintot hozzá raksz és meg is van.
2017. márc. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek aki eddig szánt rám egy kis időt, nagyon hálás vagyok ezért (még ha rosszat is irt ) Én próbálom elmagyarázni kézzel lábbal a gondomat...

Köszönöm ,hogy adtok tanácsokat :) És nem hagytok faképnél :)

2017. márc. 23. 15:36
 8/9 A kérdező kommentje:

Hogy tudjátok mi lett a vége....

Megvettem azt a cipőt, pont olyat amilyet szerettem volna (mert egyszer élünk) és hozzá vettem egy napszemcsit, a pólóról sajnos lemondtam....azt majd bepótolom máskor :)


További kellemes napot mindenkinek.....

:) :) :) :)

2017. márc. 25. 13:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Én csak annyit mondok, hogy ez legyen a legnagyobb gondod az életben ;)
2017. márc. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!