Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhában menjek bulizni?

Milyen ruhában menjek bulizni?

Figyelt kérdés
Elhívtak jövő hétre egy szórakozóhelyre, egy lány szülinapjára, de fogalmam sincs miben menjek. Senki sem öltözik ki nagyon, ahogy körbekérdeztem, szinte mindenki farmert és bőrkabit vesz, de nekem nincs, tehát ötletem sincs miben menjek. Nem szoktam ilyen helyekre járni, szerintetek mit vegyek fel? :)

2017. márc. 23. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit lehet tudni arról a szórakozóhelyről? Te hány éves vagy milyen ruháid vannak? Kicsit több infó kellene :D
2017. márc. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Bocsi, csak közben mennem kellett már húgomért edzésre, gyorsan írtam ki a kérdést :D

19 éves lány vagyok, elvileg vagy a Morrisonsba vagy a Remixbe szeretnének menni, nem döntöttek még, nekem meg mindegy, mert egyiket sem ismerem :D Egyszerű ruhákat hordok, farmerek, tornacipő, egyszínű, vagy zenekaros pólók, többnyire feketék. Mivel koncertekre szoktam járni, nem ilyesmi helyekre, nincs is nagyon buliruhám, oda egy zenekaros póló bőven elég :D

2017. márc. 23. 19:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerezz be egy inget addig. Farmerrel, tornacipővel jó lesz. Akár nyitva, sima póló fölé húzva. Kabát már nem kell, elég meleg van.
2017. márc. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!