Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez most hogy van akkor a...

Ez most hogy van akkor a fényes harisnyánál?

Figyelt kérdés

Itt pl a legtöbb válaszolónak a gyakorin taszító a fényes harisnya, nem tartja ízlésesnek, de nap mint nap elég sokan hordják. Pedig ilyen outfites cikkeknél, öltözködési blogokban leírják, hogy ha fényes nylonharisnyát vett fel xy az öltözékéhez, az milyen gáz.

Akkor most kinek van igaza?

Van aki rövidnadrághoz se tartja cikinek és hordja, én is pl, de megbámulnak benne.



2017. márc. 24. 16:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
50%
Hát szerintem azért attól is függ, hogy mennyire fényes meg mivel van felvéve. Nekem pl nagyon tud tetszeni, ha mérsékelten fényes. Neked mi a véleményed?
2017. márc. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Engem alapjában nem zavar, vagy tartom cikinek, csak ha a ruhától és a bőrszíntől elválik. Van aki egész fényes testszínűt hord, van aki meg ami szolid, többen pedig matt feketét.
2017. márc. 24. 16:37
 3/18 A kérdező kommentje:
*és vannak páran aki a színes kosztümjükhöz vagy ruhájukhoz vesznek hasonló színű fényeset. De ami napon kiveri a szemet :)
2017. márc. 24. 16:42
 4/18 anonim ***** válasza:
És te is szoktál felvenni? Az mondjuk tényleg rosszabb ha elüt a bőrszíntől
2017. márc. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Szoktam testszínűt, ami szolid. Tegnap lurex harisnyást láttam, ha nem tudnád milyen;csilivili csillámos, szilveszterkor szokták felvenni.
2017. márc. 24. 18:46
 6/18 anonim ***** válasza:
88%

Én is sokszor hordok harisnyanadrágot.

Minihez vagy rövidnadrághoz is felveszek, akár mattot akár fényesebbet.

De például így szerintem jól néz ki:

[link]

2017. márc. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%
Egy pici fénye azért legyen neki, legalább is én sima matt harisnyát fel nem vennék, az olyan öregasszonyos :)
2017. márc. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Kriszti1999, ilyen fényeseket kedveled? Nem szoktak megnézni benne, mert elég feltűnő, főleg ha rövidnadrághoz, tunikához hordom.

Akkor szerinted nem ciki, szerintem amit linkeltél magasfényű testszínűre szokták mondani, hogy nem néz ki jól,de ízlés kérdése akkor.

#7: akkor neked a szolid jön be, mondjuk vannak akiknek a szolid fényűt hordja, de sokan a magasfényűt. Gondolom látjátok ti is?

2017. márc. 25. 09:11
 9/18 A kérdező kommentje:

Nekem ezek a fajta lábfej nélküli harisnyák tetszenek, már a tartóssága miatt is, csak nem lehet kapni őket :(

[link]

[link]

2017. márc. 25. 11:06
 10/18 anonim ***** válasza:

En is a fenyeseket szeretem,feketet es barnat viselek,de a matt az altalaban nem lycras es lecsuszik ami kenyelmetlen ezeket meg csak eligazitod es egesz nap ugy marad.


Ne foglalkozz vele ki mit mond ami tetszik azt kell viselni,azert is latsz masokon mert ok is igy tesznek! :)

2017. márc. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!