Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, nektek melyik típusú...

Lányok, nektek melyik típusú bőrdzseki tetszik legjobban a fiatalabb férfiakon?

Figyelt kérdés

1. [link]


2. [link]


3. [link]


2017. márc. 25. 12:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az első. A második nem női? Csak mert nekem is olyan van.
2017. márc. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ezek szerint nem:D
2017. márc. 25. 13:02
 3/11 anonim ***** válasza:

Sorrend: 2, 1, 3.

A 2. nem női, hanem az a klasszikusabb fazon. Az 1. a mai divat. A 3. elég fura, az egyáltalán nem tetszik.

2017. márc. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
33%
Hát nem tudom, az enyémben benne van hogy női..és ha meglátnék egy pasit olyanban egyből ez jutna eszembe. Szerintem nagyon gáz egy pasin. Ha már pasi, hordjon férfiasabb ruhadarabokat szerintem. Bár nem mindegy a korosztály, mert tizenévesen az a menő, ha minél lányosabb egy pasi, így ebben a korosztályban jó a kettes is.
2017. márc. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

4: A tiéd női. De van férfiben is.

Vannak női dzsekik az 1. képen lévő formával is.

Mindennek van női meg férfi változata is.

Akkor a nadrág is csak férfi, mert te női nadrágot hordasz? :D

2017. márc. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyébként az 1. szerintem sokkal nőiesebb, a 2. férfias. És nem tizenéves vagyok.
2017. márc. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2.
2017. márc. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát igen, tény, hogy minden második csajon most az a változat van, mint a második képen a srácon, de attól ez még nem kifejezetten női ruhadarab, van férfi változatban is, csak az nem számít annyira tucatnak, márkás üzletekben lehet kapni néhányat és nincs sok férfinak. Meg a férfiak egyébként is kevésbé követik a divatot, mint a nők, de most ez a típus náluk is nagyon trendi.
2017. márc. 25. 13:13
 9/11 anonim ***** válasza:

A 3. egyáltalán nem tetszik

Az első kicsit sportosabb, a 2. meg valahogy vagányabb vagy nem is tudom hogyan fogalmazzak. Az első kettő közül nem tudok választani, ez a viselője stílusától és alkatától függ, hogy épp melyik áll jobban.

2017. márc. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az első
2017. márc. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!