Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rendeltetek mar kulfoldi...

Rendeltetek mar kulfoldi oldalrol ruhat? Melyikrol, es mennyire volt megbizhato a meret, anyag, kinezet? Konkret kulfoldi oldalt ismertek ahonnan csak ruhat lehet megbizhatoan rendelni?

Figyelt kérdés

Aliexpress-t, Ebay-t, Wish-t ismerem.

Bar ezek nem konkret ruha rendelosek, epp ezert felek rendelni, hogy nem jo a meret vagy esetleg mashogy nez ki mint kene.



2017. márc. 26. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Ebayen vannak jo dolgok, de sosem pont ugy nez ki mint a kepen. Altalaban legolcsobb anyag, polieszter.
2017. márc. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Aliexpress dettó, bár ott at a jó hogy a viszajelzéseknél meg szokták írni hogy kinek hogy passzolt, néha még súlyt-magasságot is szóval ha egy 160cm/50kg csaj azt mondja a one size ruha éphhogy jó rá akkor én már nem rendelem meg.
2017. márc. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Aliról rendeltem már párat, olyan hányadék anyaguk volt, hogy azóta se vettem fel. :D
2017. márc. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én az Ebayról rendeltem,hát az is kuka! Semmi köze a képen lévőhöz! Ruhát soha többet nem rendelek!
2017. ápr. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem hó elején jött meg egy sugarbird replika(disney mesés), és az nagyon jó pamut anyagú :) ki kell fogni.
2017. máj. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja, Aliexpressről jött.
2017. máj. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Márkakereskedőtől márkásat nyugodtan rendelhetsz, legfeljebb visszaküldöd, ha nem tetszik. PayPal-lal a pénzt is visszakapod.


A többi felejtős, mert nem tudod felpróbálni és 99%, hogy átverés. Ráadásul bottal ütheted a pénzed nyomát.

2017. máj. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amigy rendeltem 3 furdoruhat ebayrol, pont ugy neznek ki mint a kepen es jo anyaguk van. Sztem furdoruhat, napszemuveget, bizsut, sapkat nagyon megeri ebayrol rendelni!
2017. máj. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon furcsa amiket irtok mert én jó pár cuccot vettem már ebayen, még kinaiaktól is, és eddig mindig azt kaptam amit vártam. Nem volt rossz minőségű vagy hibás. Sem a cipők (Etnies) sem a zoknik,boxeralsók (xplicit) sem a farmerok (wrangler, made in america) és az egyéb kisebb vackok se.
2017. szept. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!