Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek elegáns, hátul...

Szerintetek elegáns, hátul cipzáras ruhát át lehet alakítani fűzővel?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy ruhát, ami nagyon tetszik, úgymond méretben is jó, viszont mellrésznél kicsi, derékban pedig nagy. Nem hatalmas a különbség, viszont a cipzárat így nem tudom felhúzni, viszont ha nagyobbat rendelnék akkor mindenhol máshol lötyögne. Szerintetek bele lehet fűzőt rakatni? Elég sok anyag van benne, koszorúslány ruhának szeretném.

2017. márc. 27. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megoldható. De a legegyszerűbb ha megmutatod egy varrónőnek és kikéred a véleményét.
2017. márc. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, mindenképp varrónővel csináltatnám, csak hátha van valakinek tapasztalata.
2017. márc. 27. 20:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Megoldható a legtöbb esetben. Hugomnak a menyasszonyi ruháján kellett ilyen átalakítást végezni. Valószínüleg majd ki is vesznek belőle egy részt, a redekából többet. A kérdés csak az átalskítás ára.
2017. márc. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!