Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyennek találjátok ezt a...

Milyennek találjátok ezt a cipőt? Kort is írjatok. Képpel!

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2017. márc. 27. 20:13
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Nekem nem tetszik :/ 16L
2017. márc. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy az a második kép nem túl előnyös se a cipőre, se a lábadra nézve. Többi alapján azt mondtam volna: jó, bár eldobni se fogom magamat tőle.

34/F

2017. márc. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Rendesen asszonyos. Nem tetszik. Jobban harmónizálna a lábaddal,ha zártabb lenne. Ilyen vastag bokán ilyen keskeny pánt nem guszta.

Kérlek ne vedd sértésnek.Asszony is vagyok,vastag is a bokám.Nem vennem fel.

2017. márc. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem nem tetszik.. az elso valaszolon berohogtem
2017. márc. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem a sarka nem tetszik 25nő
2017. márc. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az orra nem tetszik, nagyon szélesnek mutatja a lábad, a körmöd is érdemes lenne kifesteni. A sarka nekem pont tetszik, kényelmesnek is tűnik. Ha zártabb cipő lenne, nem látszanának a lábujjaid jobban nézne ki.

Egynek elmegy, nem egy szexi csodaszép darab, de vállalhatatlannak sem nevezném. Ha ingyen kapnám viselném is.

22/l

2017. márc. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem jön be, nem venném fel.

24/N

2017. márc. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gáz nagyon, nem venném fel. 30/N
2017. márc. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szép, nekem nem tetszik. Nem tudom, hogy mennyi idős, de ez a cipő szerintem elég öreges, egyáltalán nem nőies, nem finom (a sarka miatt). Valamint én nem szeretem az ehhez hasonló "lyukas orrú" cipőket mert szerintem úgy néznek ki mintha annyira össze lennének szorítva, nyomorgatva az ember lábujjai, hogy már a cipő is alig bírja (nekem még akkor is ilyen hatása van, ha egyéként kényelmes).
2017. márc. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!