Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 2017-es Glamour napokon a CCC...

2017-es Glamour napokon a CCC cipőbolthoz nincs kupon?

Figyelt kérdés
Már megvettem az újságot, annak tudatában, hogy biztos lesz benne CCC-s kupon és 3-szor végig néztem az egészet, de nincs. Pedig ezért az egyért vásároltam meg. Egy drága cipőt néztem ki magamnak és félre is rakták az üzletben, hogy majd Glamour kuponnal olcsóbban megvehetem. Tudjátok? Tényleg nincs benne, vagy csak én nem látok a szememtől?

2017. márc. 27. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A CCC nem szokott részt venni semmilyen kuponnapon sem tudtommal.
2017. márc. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%

Az ilyen kuponnapokban nem szokott részt venni de külön szoktak lenni kuponos akcioik pl. In style magazin rémlik h mintha lett volna valami mostanában.


Amúgy egy 20 ezres cipőnel is csak 4000 a megtakarítás. Megvetted az újságot 600ert meg vársz 2-3hetet ahelyett hogy megvetted volna a cipőt....

2017. márc. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Leírnátok hogy melyik boltokba vannak kuponok?? Ami érdekel a H&M, New Yorker , Deichmann, C&A hány %- os kuponok vannak ezekben a boltokban? Köszönöm a választ
2017. ápr. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!