Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen stílusba tartozom?

Milyen stílusba tartozom?

Figyelt kérdés

A fastfashion divatnál sokkal jobban szeretem a régebbi korok divatját.

Nagyon szeretem a barokk, romantikus, viktoriánus szabású és mintájú ruhákat, de mini kivitelben. Rajongok az elegáns kiegészítőkért, legyen az egy szép fülbevaló vagy romantikusabb, csipkés choker nyaklánc.

Ami még érdekes lehet, hogy a platform cipőket is imádom. Természetesen nem tűsarkú, hanem kicsit robosztusabb sarokkal, de nem teletalpú. Mint egy ABBA vagy Spice Girl holdjáró.

Ezek alapján legtöbben azt mondanák, hogy goth vagyok, viszont én szeretem a színeket, leginkább a pirosat, világoskéket, sötétzöldet, mályvát.

Gondolkoztam már azon is, hogy enyhén lolita lehetek, viszont nem nagyon rajongok a japán animékért és a szoknyáim is jóval rövidebbek, mint az ő centire pontosan térdig érő ruháik.

Tehát... létezik ilyen stílus? És ha igen, mi a neve?



2017. márc. 30. 19:33
 1/2 anonim ***** válasza:
72%
Abszolút nem érdekel a fröcsögésed a kisregényedben. A kérdés az, hogy miért akarod magad beskatulyázni valahova mindenképp?
2017. márc. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az elsővel, nem értem miért akarod beskatulyázni magad. Viseld azt, amit szeretnél, és ha megkérdezik, hogy miért, elég csak annyit mondanod, hogy azért, mert ezt szereted.


Egyébként, leginkább goth stílusnak mondanám. A felsorolt színeid teljesen illenek oda, sőt, a világosabb/élénkebb színek sem ritkák. A méregzöld például kifejezetten a goth stílushoz köthető manapság.


Ha ez tetszik, talán érdemes lenne megnézned a "steampunk"-ot is, habár ez a legtöbb esetben jobban hajlik a cosplay, mint a midnennap viselhető ruházat irányába.


Tökéletesen megfogalmaztad azt a fajta öltözködést, amit imádok nőkön. :) Régebben komolyan elgondolkoztam a ruhatár váltáson, épp a goth stílus miatt, de végül meggyőztem magam, hogy rajtam furcsán állna, nem hasonlítok arra a típusra, akinek ez jól állna.


21/F

2017. márc. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!