Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » S. Oliver cipőm orra 2 hét...

S. Oliver cipőm orra 2 hét után lekopott, az én hibám lenne, visszaveszik?

Figyelt kérdés

Vigyáztam rá, nem rúgtam le meg semmi. Az orrán egy 1cm-es foltban lejött az anyag, elvileg bőr, de nekem nem annak tűnik. A párján is kis foltokban kezd lekopni. Nem is kopásnak mondanám, inkább leszakad róla az anyag amivel be van vonva. Annyiszor jártam már úgy cipővel, hogy hiba miatt vissza kellett vinnem, hetekig várok és elutasítják ''mert az én hibám''.

Még nem volt alkalmam visszavinni az üzletbe. Ti hogy kezelitek az ilyen eseteket? Ha elutasítanak mit csináltok?



2017. márc. 30. 21:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnos én is jópár cipőt visszavittem már mindenféle hibák miatt. Nagyon sok a selejt. Határozottan léptem fel, eddig mindig visszaadták a pénzt, vizsgálat után is. S. Oliver bőr cipőt én még nem láttam, szerintem valami műbőr lesz. Lehet, hogy régóta porosodik a boltban és már mállik szét az anyag.
2017. márc. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!