Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet jó hosszított...

Hol lehet jó hosszított (férfi) pólókat venni?

Figyelt kérdés
Nem hosszú ujjúra gondolok, hanem ami így majdhogynem a cipőmig ér.:D
2017. márc. 30. 23:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
fuj. undorito. ferfi vagy vagy kislany? jee.. a langyiboltot ajanlom
2017. márc. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Erdekes hogy az elso valaszolo nem kampanyol ilyen stilusban a ferfi acelbetetes bakancsot viselo lanyoknal!


Amugy kerdezo! Nezd meg plazakba a ruhaboltokba ott nagy valoszinuseggel fogsz talalni.

2017. márc. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Miből gondolod,hogy ott nem kampányolok ilyen stílusban,drága?

Nem,egyáltalán nem támogatom,hogy egy "férfi" lábig érő hosszított felsőt hordjon,mint valami kis hercegnőcske,ahogyan azt sem,hogy egy nő férfiruhákat hordjon. Bár az acélbetétes bakanccsal pont nincsen bajom,de pl a nyakkendővel nőkön van.

2017. márc. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Abbol gondolom,hogy rajtam kivul senki sem fejti ki a negativ erzeseit az acelbetetes pitcsakrol az ehhez kapcsolodo kerdeseknel!

Milyen erdekes,hogy ez minden csak nem noies viselet, inkabb meleges,de ez pont nem zavar teged....

2017. márc. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Utolsó tájékoztatlak, hogy 80 évig olyan pólókat hordtak, ami 10-15 centivel leért övvonal alá, csak 10 éve divat az, hogy akkorák, mint egy 8 éves kisfiúé, így minden nyújtózkodáskor vagy lehajoláskor kivan a fél sörhas vagy a fél segg.
2017. márc. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
bocsi, közben befutott egy hsz, amíg írtam, a 3-nak céloztam természetesen
2017. márc. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Drága ötös!

Az egyáltalán nem zavar,ha az övvonal alá 10-15 centivel ér az a rohadt póló,legalább nem fázik meg az ember dereka. DE A KÉRDEZŐ NEM CSÍPŐT ÍRT,HANEM CIPŐT. Őszintén,szerinted mennyire normális az,hogy egy férfi cipőig érő pólót akar viselni?

2017. márc. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7!

Talan lanyon szebb?

2017. ápr. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ezek szerint a "7"-es válaszoló nem igazán értette az iróniát. Valszeg nincs olyan hosszított póló, ami a cipődig ér..ezzel arra akartam célozni, hogy úgy "hosszított", hogy nem az ujja hosszú, hanem a derekánál, mert amikor google-ba beírtam, mindig hosszú ujjú pólókat adott ki.:D
2017. ápr. 3. 21:55
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor kérdező talán írd ki a kérdést úgy. Mellesleg köze nem volt itt semminek az iróniához.
2017. ápr. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!