Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok mit szóltok ehhez az...

Lányok mit szóltok ehhez az új divathoz?

Figyelt kérdés
Nézem a butikokban a kínálatot, és azon kapom magam, hogy semmit nem tudok venni, mert vagy fodros tetőtől talpig, vagy a kulccsonttnál ott az a keresztpánt, azt már nem is említem, hogy sehol egy szép szűkített fazon. Számomra ez a mostani divat ócska és öreges. Nektek hogy tetszik?
2017. ápr. 1. 00:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Én sem vagyok tőle elájulva. Nem vagyok egy modell alkat, nekem eleve nem előnyösek ezek a fazonok.
2017. ápr. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Besétáltam egy H&M-be barátommal, a női részleget én is pontosan ezekkel a szavakkal tudnám leírni. Szerintem átestek a ló túloldalára ezzel a vintage/oldschool imádattal, kiveszett az eredetiség, szerintem is gagyi és nagymamis, 20 éves létemre tuti nem venném föl egyiket sem. Viszont a férfi részlegen vannak egész jó dolgok... Ami kicsit vicces. Na mindegy, nekem amúgy se mások mondják meg, hogy mit hordhatok. :D
2017. ápr. 1. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Engem sem izgat, hogy ki mit hord, vagy mi a divat, úgy öltözködök ahogy nekem tetszik, legfeljebb akkor veszem figyelembe a divatot, ha tetszik, de amikor bemegyek egy üzletbe, hogy veszek már pár felsőt, mert szó szerint nem tudok lassan mit felvenni, és hiába megyek be az ötödik üzletbe is, mert ezek a csodák jönnek szembe velem, az kicsit zavaró. Remélem hamar észhez térnek, hogy ez nem nyerő.
2017. ápr. 1. 08:44
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem se tetszenek annyira :(

15/l

2017. ápr. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se tetszenek, multkor voltam az árkádban és sok boltban voltam de semmi jo ruhat nem talaltam:(
2017. ápr. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Neten rendeljetek szerintem! :) Én Gardróbcserét nézegetem. :)
2017. ápr. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Úgy látom akkor felesleges is nagyobb városba mennem vásárolni, mert mindenhol ez van :/
2017. ápr. 1. 10:54
 8/11 anonim ***** válasza:

Több mint másfél éve nem járok ilyen butikokba, mert egyszerűen nem találok semmit ami tetszene vagy ami tetszik, olyan drága hogy nem tudok és nem is akarok kiadni érte pénzt.

Valahogy a 90-es évek stílusát fedezem fel a legújabb trendben, amit már akkoriban is utáltam, szóval maradok a turiknál:D

2017. ápr. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Sunshinedoll ***** válasza:
Szerintem kifejezetten modern, mert általában egyszínű cuccokkal, modern anyagokkal párosítják ezeket a baromi nagy fodrokat, a fodroktól nem vagyok elájulva, szinte biztos, hogy a következő szezonban már lehet kidobni ezeket a cuccokat, ha valaki nem akar ódivatúnak kinézni, nem élik meg a két évet sem, max itthon (itthon a bomber is két éve megy, pedig elég lett volna neki egy szezon is :D ), nem érdemes velük foglalkozni. Az oversize-témával nincs bajom, az nem új dolog.
2017. ápr. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Gardrobecserét szoktam nézni, de csak ko-m van, ezért az fizuig kiesik, nálunk sajna nincs jó turi, szóval ezért nézelődtem volna. Az oversizeal nekem sincs bajom máson, csak az a baj, hogy rajtam már minden annak számít a 45 kilómmal :/
2017. ápr. 1. 12:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!