Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Középiskolás lányok ez jellemz...

Középiskolás lányok ez jellemző rátok? Ha az egyik lányon a suliban lattok egy extrém magas magassarkút, akkor bennetek van hogy ti annál magasabbat vegyetek és megmutassátok hogy ti még abban is tudtok menni.

Figyelt kérdés
2017. ápr. 6. 21:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Jellemző,jól gondolod!
2017. ápr. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Egyáltalán nem érdekel, hogy ki mit vesz fel, sőt, észre sem veszem legtöbbször.
2017. ápr. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Ööö, nem? Soha? Mégis ki csinál ilyet? :D
2017. ápr. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
nem
2017. ápr. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%

Suliba soha nem megyek úgy, hogy ribisen öltözködjek, extrém magassarkúba, kivágottabb felsőbe stb...

Hogy otthon kicsit lengébb cuccban vagyok, szűk rövodnaci, haspóló, az más tészta!

Suliban igényesebben jelenek meg, sima utcai cipő, farmernaci, pluóver, trikó stb...


15/L

2017. ápr. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
*szűk rövidnaci
2017. ápr. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Amikor nyolcadikos voltam, láttam, hogy az egyik lány nagyon magas fém magassarkúban és vörös rúzsban mászkált. Jól nézett ki, de én akkoriban még "zselés" sportcipőket és cápás pólókat gondoltam menőnek. :D

És ez gimiben sem érdekelt, más világ volt ez nekem.

2017. ápr. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%
Ma a középsulis lányok és fiúk annyira igénytelenek és stílustalanok, hogy hihetetlen. Egyszerűen buták is. Nem tudom, hogy miért történt ez a világban. Semmi lázadás nincs bennük, és semmit nem tudnak a kultúráról, holott ez régen pont fordítva volt. Régen a fiatal volt a gót és lázadó és az idősebb a tudatlan, ma meg a fiatal a tudatlan, és az idősebb a lázadó. Sehol nem lehet látni egy lázadó tigrismintás nadrágos srácot, vagy egy bődzsekis, fekete rúzsos Billy Idol fan lányt.
2017. ápr. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%

èn Billy Idol fan vagyok helló!👋 igaz nem rúzsozok...na mind1


suliba nem szoktam felvenni magassarkút, de buliba mindíg valami nagyon ütős lèpőbe mentem nehogy valakinek magasabb sarkú legyen😂😂 átèrzem a helyzetet

2017. ápr. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
83%
Dehogy jellemző, Jézusom. Kb. senki sem jár extrém magassarkúban suliba, esetleg az igazán nagy ribik, de nincs ilyen versengés, hogy ki tud magasabb sarkúban járni, te jó ég. Én tornacipőben, vagy lapos talpú balerinában járok iskolába.
2017. ápr. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!