Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milyen kabátot...

Szerintetek milyen kabátot vegyek tavaszra? Nektek milyen van?

Figyelt kérdés
Szeretnék új kabátot venni tavaszra, de összezavar a hatalmas választék. :( :)

2017. ápr. 7. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem van 1 neonkék,1 leopárdmintás,1 fekete bőrkabim.

2 farmer kabátom az egyik sima fekete ujjal a másik szőrmés ezeket jelenleg felváltva hordom. De van egy ilyen óarany furcsa anyagú is ami mások szerint olyan mint egy arany kukászsák meg 1 piros és még egy fekete kabi.

Sokat segítettem??😅

2017. ápr. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja a terepmintásat kihagytam
2017. ápr. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Látom te sem tudsz választani, de lehet neked van igazad és nem is kell, hihi. :) Köszönöm szépen a válaszod! Én egyébként egy bézs ballonkabátra gondoltam. Állítólag az igazi klasszikus! :)
2017. ápr. 7. 19:31
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is a ballonkabát lenne a legjobb választás. Mindig elegáns, divatos, és ha megfelelőt választasz akkor tavaszi kabát, széldzseki és esőkabát helyett is tudod hordani. Szerintem kék színben jobban néz ki, de a bézs szín is jó.


[link]


[link]

2017. ápr. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A homok színű nagyon tetszik! Örülök, hogy megerősítést kaptam. :) A jövőhéten tudatosabban megyek majd vásárolni, elsősorban a ballonkabátokat nézem majd. A kék nekem kicsit sötét, főleg ha fekete nadrágot veszek fel hozzá, de az se rossz!
2017. ápr. 7. 21:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Van egy khaki, hosszabb parkám, egy fekete bőrdzsekim, egy piros ballonkabátom, egy farmerkabim, és egy szürke pamutkabátom.
2017. ápr. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolso: szep kis gyujtemeny! Ebben a sorrendben megveszem en is :) bar bezs parka es piros szovetkabi helyett bezs szovetkabi
2017. ápr. 12. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!