Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vegyek öltönyt, inget,...

Hol vegyek öltönyt, inget, ruhákat?

Figyelt kérdés
202cm vagyok és 105 kiló. Szóval elég magas és nem is vékony, de nem vagyok kövér. Kéne vennem sürgősen öltönyt és ingeket, de farmereket se ártana . Hol vesz más, aki hasonló méretekkel rendelkezik? (Nem baj ha drága csak legyen jó méretbe és minőségbe)
2017. ápr. 8. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyes kínai üzletekbe szoktam látni olyan extra méretet ami neked csak jó lehet. Öltönyt meg ünneplő ruhákat célszerű csináltatnod méretre azt úgy is ritkán kell hordanod és elég csak egyszer megvenni utána évekig nem lesz vele gondod.
2017. ápr. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
10 hónapja vettem zara-ba öltönyt de már nem tudom összegombolni meg kint a csuklóm :( 1 alkalommal volt rajtam 2 órát azóta szekrénybe van gatyájával együtt. 50e ft volt. Azt is elkéne adnom. Szóval félős hogy ez is 1 évig lesz elég ha növök még.
2017. ápr. 8. 15:25
 3/3 TappancsMancs ***** válasza:
Csináltass méretre. Olyanokra keress, hogy "szabóság" "öltöny méretre". A te méreteiddel nem lesz egyszerű venni, ha veszel is még akkor is legalább a méreted kell legyen és nem kicsi mint amit írtál.
2018. dec. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!