Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a tanga...

Mi a véleményetek a tanga fürdöruháról?

Figyelt kérdés
Szeretnék nyárra beszerezni egyett,de kicsit bizonytalan vagyok nem e nagyon kihívó. Csajok ti hordtok ilyet? Pasik véleményetek az ilyen csajokrol akik beválalják? 24L
2017. ápr. 8. 21:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

Sokan közönségesnek tartják, de nekem nagyon bejön. Ha látok egy formás hátsót tangában, nem az jut eszembe, hogy közönséges, hanem vagány belevaló lány, és jól érzi magát így. Én a látványától érzem jól magam.

Szerintem szerezd be a nyárra és hordd büszkén. Légy büszke az alakodra és ne foglalkozz az irigyekkel.

2017. ápr. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%

Háát, nem vagyok konzervatív férfi, meg tetszenek a szép nők, de amikor ilyenben látok nőket, egyrészt arra gondolok, hogy de meg ..., a másik meg hogy elvonja a figyelmet, nem tud másra nézni, és beindul a fantázia, milyen lenne veled...

Azért mert fürdőhelyen vagy, még a pasik ugyan úgy reagálnak egy ilyenre, mint aki magában leggingset hord pl.

De ha nem zavar, akkor lényegtelen.

2017. ápr. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Párom azt mondta neki tetszenék benne más meg nem érdekli :D amúgyse mutat sokkal többet mint a hagyományos szerintem
2017. ápr. 9. 08:06
 4/15 anonim ***** válasza:
97%
Egyetértek a pároddal. Neki akarj tetszeni! Bátorság, önbizalom!
2017. ápr. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
97%
Nagyon tokeletes test kell hozza. Ha nincs takargatnivalod, akkor lelked rajta.
2017. ápr. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
97%
nekem semmi bajom, mindenki azt hordja, amiben jól érzi magát... pl. a németek idős nők sokszor monokiniznek a Balatonon, még se zavartatják magukat, igaz náluk a nudizmus megszokott
2017. ápr. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
97%
Sokan közönségesnek és ízléstelennek tartják. Való igaz, hogy kihívóbb, mint egy hagyományos fürdőruha, de szerintem ettől még nem vállalhatatlan. Akárhány alkalommal láttam eddig nőket tangás bikiniben, sosem jutott eszembe, hogy emiatt ítélkezzek. Max. jobban megnézem őket.
2017. ápr. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Nekem nem kéne, az én s-ggem a hagyományos bugyit is bezabálja, és alapvetően nem szeretem a túl kihívó dolgokat, én meg magamon biztos, hogy annak érezném.


De ha neked kényelmes, akkor vedd fel nyugodtan, legalább nem lesz a feneked közepén barnulási csík :D

2017. ápr. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
12%

Legyel tekintettel masokra is!

Vannak meg jo erzesu emberek rajtad kivul...

2017. ápr. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
9miért?
2017. ápr. 9. 19:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!