Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért gondolják egyesek, hogy...

Miért gondolják egyesek, hogy egy nő csak sminkben és csinos szoknya, magassarkú kombóban nő?

Figyelt kérdés

Miért tartják igénytelennek azokat , akik nem sminkelnek minden nap és előnybe részesítik a farmer , sportcipőt?

Miért nem nő így egy nő?

:D eskü nem értem ezeknek az embereknek a logikáját



2017. ápr. 9. 18:49
1 2 3 4
 1/38 Sunshinedoll ***** válasza:
92%
Egy nőt mindenért igénytelennek vagy gáznak tartanak, nem tűnt még fel? A pasik ugyanazon része egyszerre igénytelenezi le a sportcipőt és hívja r-bancnak a magassarkús nőket, nincs győzelem sehogyse, szóval nyugodtan viselhetsz, amit akarsz, szarni kell a pasikra meg a hülye véleményükre magasról.
2017. ápr. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
94%

Én itt a gyakorin futottam össze ilyen korlátolt emberrel, aki szerint nem vagyok nő, meg egy igénytelen trampli vagyok mert acélbetétes bakancsot hordok.

Az ilyen felszines embereken amúgy csak röhögni tudok.


Biztos elég szar lehet az ilyen embereknek a lelki világa, akik abban lelik örömüket, hogy másokat próbálnak oltogatni.



Amúgy szerintem más öltözködésébe, stílusába beleszólni, azt pocskondiázni, nagyon gyerekes dolog, és egyfajta műveletlenségre is vall.

Hiszen mindenkinek szíve joga azt hordani amit csak akar.


Az ilyen beszólogatós nyomorékokra szarni kell.

2017. ápr. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
27%
Amiert egyesek a ferfiakrol gondoljak,hogy csak akkor ferfi ha oltonyben van es nem kenyelmes skinny farmerban poloban es olyan ruhakban ami masok szerint meleges mert elmert terni a megkovetelttol..
2017. ápr. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
62%

Nyilván ezt csak kis részük mondja, gondolja. Vannak akiknek csak a hagyományos öltözék elfogadható.

De a fiúkat többször szekálják, ha nem fiúsan néznek ki. Pl ma is hímringyóknak tartják a feszes nadrágot hordókat, vagy ha nem totál férfiasan öltöznek.

Én idősebb vagyok, de még engem is többször lehomiznak, vagy durván szidalmaznak, mert pl borotválom a lábam, sort rövidnadrágba, slip-on cipővel, vagy szűk farmer+slip-onban is bzinak néznek.

Szóval ez oda vissza igaz, nőkre, férfiakra.

2017. ápr. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
0%

Haaat! Kedves kettes no letedre acelbetetesbe inkabb vagy meleg mint no az biztos!

De igazad van az ilyen tramplikra tenyleg csak szarni kell az igenytelenseguk miatt!

Ha be is szolnak csak jo indulatbol,hogy ne csinalj magadbol hulyet es talan talalj magadnak part es ne ilyeszd el a jo erzesu pasikat!

2017. ápr. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
6%

4!

De remelem tudod hogy csak a fiukat szabad nagy egyetertesben sertegetni,de ha vissza mersz szolni a pitcsaknak az oltozetuk miatt maris kiborul a bili.

2017. ápr. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:

3!

Szerintem pont neked szól a kérdés.

Nekem nagyon úgy tünik, hogy a skiny farmerok mellett és a mások által "melegesnek" titulált ruhadarabok mellett lobbizol.

Hord ezt ha akarod,engem pont nem érdekel


(bár sejtem, hogy te inkább az öltönyben és elegáns cucokban járkáló fajta vagy, mert egy befásult megfelelési kényszeres egyén vagy. Ez nem általánosítás a többi elegáns emberre, mielött ezzel jönnél.

Tudom,tudom neked az elegancia a minden)


Én amúgy az ilyen ruhában lévő srácokat is férfiasnak tudom látni.

Tudod nem a ruha teszi az embert, bár te mindig az elenkezőjét állítod.


Ja és ne általánosíts.

Nem mindenkinek az öltönyös férfiak jönnek be.

Nekem pl a rocker/metálos srácok a gyengéim.


Na erről ennyit :)

2017. ápr. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
0%

A fiúk, pasikat kapásból kiszúrják, ha vmi nem szokványos ruhát hord, mondjuk Pesten nem, ott bármit felvehetsz, de vidéken főleg kisebb városba, pláne helyi személy felvenne egy csajos akármit, már másnap a 2/3 város róla beszélne. És közbe páran fiúk lehomizzák,és kinevetik főleg kis csajok.

Én nem hiszem, hogy csajokat, nőket utcán kinevettek vagy beszóltak volna mert nem tipikus női ruhában volt.

Azt tudom, hogy szexis öltözék miatt éri kellemetlenség őket, de az más téma.

2017. ápr. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
95%

3!

Szokták dicsérni a stílusomat mert eléggé egyedi.

Van stílus érzékem, a családbol anyámat és az öcsémet is én "öltöztetem" és az ő megjelenésüket is dicsérni szokták (amúgy turkálóba járok és onnan veszek nagyon jó,minőségi cuccokat nekik és néha magamnak is)


Attól még hogy bakancsot hordok, nőiesen öltözöm. Tudom ezt nehéz neked felfogni, de vannak tipikusan női bakancsok is.


Ja és nem kell értem aggódnod. Van párom aki nemsokára a férjem lesz.

Szerencsére ő nem egy olyan felszínes és korlátolt idióta mint amilyen te vagy.

Vicces, hogy mindig ezzel a pártalálós dologgal próbálod oltani az embereket.


Javaslom próbálj meg egy napot végig magassarkúban lenni. Utána majd biztosan elgondolkozol azon, hogy mennyire jó és kényelmes ez az általad nőiesnek titulált lábbeli

2017. ápr. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
80%

Miért kell szétoffolni a kérdést?


Kérdező: szerintem itt gyakorin/neten nem jön át hogy a másik milyen ember. Párválasztásnál/élőben általában zsák a foltját, öltönyös a magassarkúst, farmeres a farmerest választja, és nem is igazán merül fel ez a kérdés.

2017. ápr. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!