Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rendelni Iofferről?

Brigcifolti kérdése:

Rendelni Iofferről?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Rendelni szerettem volna Iofferről egy cipőt. Viszont beleütköztem valamibe, aminél nem tudom hogy mit csináljak... Ezt írja:|Please enter a visa,Mastercard or JCB number.| Be írtam már a 4 soros számokat, és ezt jelzi ki, és fogalmam sincs mit csinálok rosszúl... Esetleg valaki segítene?

2017. ápr. 9. 23:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

4soros számok? Tessék?

Bankkártya adatokat kér.

2017. ápr. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
^^, A kártyaszámot beírtam azonban nem fogadta el, és még 3 számot kért mellé... A többit már kitöltöttem de ez az egy nem megy
2017. ápr. 10. 14:27
 3/14 anonim ***** válasza:
A kártya hátoldalán lévő 3 számot kéri ami a biztonsági kódod (CVC kód).
2017. ápr. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mondom, azt a mezőt ki töltöttem már, és akárhányszor is próbálom nem megy. A hátoldalára írt számot is oda írtam, talán, de nem...
2017. ápr. 10. 15:06
 5/14 anonim ***** válasza:

Na megnéztem neked mi az isten ez az ioffer és hogyan kell rendelni.

Csináltam egy képet. Amúgy a kártyaszámnál ne rakj szóközt, csak a számokat írd.

Ha így se jó, akkor nem tudom mi a baja (használtad már netes fizetésre a kártyát vagy ez lenne az első alkalom?)


[link]

2017. ápr. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen, teljesen így van ahogy a képen, viszont a kártyaszámnál ügye, 4 sor van, de nekem még mutat +3 at... Szóközt nem tettem, és igen. Rendeltem már a kártyával
2017. ápr. 10. 16:58
 7/14 anonim ***** válasza:

Hm, esetleg tudsz kepet mutatni rola?

A www.imgur.com kepmegosztot ajanlom, gyors es nincs tele undorito reklammal mint a magyar feltoltok.

2017. ápr. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

[link]

Szóóval itt lenne. Most csak hülyeségeket írtam be, de akkor is látni hogy kér még oda 3 számot..

2017. ápr. 11. 12:14
 9/14 anonim ***** válasza:

Nezd meg legyszi a kepet amit kuldtem.


Az a harom szam az amirol eddig beszeltem.


Security code = CVC kod = a harom szam a kartya hatoldalan


Ahova a hosszu kartyaszamot irtad be oda extra 3 szamot is irtal, az nem kell oda. De ha ugy csinalod ahogy a kepen benyilaztam akkor mennie kell.

2017. ápr. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A kepfeltoltest meg felejtsd el, undorito az a sok gif ami ott mozog mindenfele gusztustalan szrokrol. Lassu, igenytelen oldal.
2017. ápr. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!