Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Létezik ilyen (Instagram)?

Létezik ilyen (Instagram)?

Figyelt kérdés

Van ilyen ,hogy 7200 követőből is csak 70 lájkol.


Lehet hogy beképzelt hülye majom vagyok, de azért kíváncsi vagyok hogy hol van az a több ezer ember aki követ engem.

És mindig csak azt veszem észre hogy többen követnek de csak pár tíz ha lájkol. (ez amúgy elég durva és nem is értem) Remélem valaki megtudja magyarázni...

Mert ez fura .Már én érzem magam kellemetlenül.



2017. ápr. 11. 15:10
 1/8 anonim ***** válasza:
53%

Hát te beteg vagy hogy ilyenekkel foglalkozol.

Amúgy meg azért lehet mert a követőid háromnegyede valamilyen hülye oldalak vagy olyanok akik egy évben kétszer lépnek be az instájukba.

2017. ápr. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vagy letöltötted azt a programot hogy 1 másodperc alatt hirtelen lett 7000 követőd.
2017. ápr. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%

Attól mert valaki bekövet, nem fog lájkolni. Nézd meg, Facebookon vannak tízmilliós oldalak, aztán ott sem lájkolgatnak be minden posztot meg képet milliók.

Ráadásul ez könyörgöm csak egy ócska insta profil. Híres vagy? Van bármiféle tudásod vagy valami érdekes abban amiket képeket kiraksz? Jó testű lányból instán van több millió, miben lennél több te náluk, ami miatt annyira lájkolni kéne? Mert lőttél egy pucsítós képet?

2017. ápr. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%

En az egesz facebookot leszharom nemhogy ilyesmivel foglalkozzak!

Par eve mielott ez a zsido foltalalta volna ezt a szennyet is volt elet, Te epp akkor mivel foglaltad el magad?

Most is tedd azt! En is azt teszem mint regen.

2017. ápr. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért van mert kb 2-3 hónapja van ez az újítás hogy már nem kronológiai sorrendben vannak a postok mint régen, hanem a legtöbb követővel/lájkkal rendelkezők képei tűnnek fel legelöl. Én nagyon ritkán rakok fel képet, csak arra használom hogy néhány embert kövessek, de számomra is zavaró mert sokszor van hogy egy 2 napja posztolt kép van legelöl
2017. ápr. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De azért emiatt ne érezd magad kellemetlenül, más megirigyelné hogy ez a legnagyobb problémád az életben
2017. ápr. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
Remélem még nincs szavazati jogod.
2017. ápr. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jó hülyeségeket írtok, a like-ok és követők alapján múlik a sztár klasszis élet! Az idióták persze ezt nem értik.

Minél nagyobb sztár vagy, annál nagyobb termék leszel a multik szemében, és egyéb fontos üzleti szempontból. Rengeteg olyan cég van, aki azért nem alkalmaz valakit, mert nem kedvelik vagy követik elegen. Az egész üzlet.

2017. máj. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!