Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti hol vesztek egyedi, nem...

Ti hol vesztek egyedi, nem "fast-fashion" ruhadarabokat?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 14. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Az igazság az, hogy Magyarországon nem nagyon vannak olyan helyek ahol egyedi ruhákat árulnának, legalábbis ritkaság számba megy. Érdemes külföldről rendelni ezt-azt!
2017. ápr. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Mi Pandorfba szoktunk menni,ott sok nagy márka megtalálható sokkal nagyobb választekkal.Meg en inkabb kedvelem a nagyobb márkákat(ertsd.Gucci,Balmain..)ezek pedig nem annyira sok emberen találhatóak meg itthon.
2017. ápr. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Kinek mi az egyedi illetve milyen széles skálán terjed ki. Tehát valakinek Lady Gaga stílusa egyedi, nekem már az is ha valaki nem szaggatott csőnadrágban van :D

Rám is rámfogják hogy tucatpitsa vagyok, pedig messze állok tőle. De mikor visszakérdezek hogy akkor nekik mi az egyedi és nem tucat, nem válaszolnak =/

Turiból öltözök, olcsón márkás és minőségi cuccokhoz jutok hozzá.

2017. ápr. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Külföldi webshopok. Főleg itt szoktam vásárolni, csak a centikre kell figyelni, mert mindenhol picit más a méretezés.

Cserépváros, néha használt ruha bolt (Háda általában jobb minőségű), meg amúgy vannak kisebb üzletek ahol látni különlegesebb darabokat, főleg a belvárosban.

Ja és ha külföldön járok, akkor mindig vagy egy vagyont költök:D

2017. ápr. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ASOS marketplace. Valamint előfordult már, hogy csináltattam saját tervek alapján. Egyébként itthon teljesen más számít különlegesnek, mint külföldön. Sima asos daroboknál (nem marketplace) is előfordul, hogy soha nem jön velem szembe, ellenben a furcsa tekintetek igen :D
2017. ápr. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Az ASOS marketplace-t én is ajánlom :)
2017. ápr. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :))))
2017. ápr. 16. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!