Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit csináljak, ha nincs...

Mit csináljak, ha nincs igazán stílusom? Rengeteget vásárolok pedig

Figyelt kérdés

Nagyon sok ruhám, kiegészítőm van. A vásárlás az egyik kedvenc hobbim.

Viszont nincs saját stílusom. Jól öltözködök, meg csinosan, de simán felveszek az egyik nap Vans cipőt, farmert és bőrkabit, másik nap pedig szoknyát, blézert és magassarkút és abban is ugyanúgy jól érzem magam...


2017. ápr. 15. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:
És ez miért is baj? Én is így öltözködök, nem minden nap van ugyanolyan hangulatom. Van amikor csinosabban, lányosabban, van hogy sportosan, van hogy kifejezetten fiúsan. Ízlésesen szoktam keverni is a dolgokat néha. Szerintem nincs ezzel baj. Ha valakinek erőltetett a a stílusa és csak azért hord egyféle dolgokat hogy legyen megfogható stílusa az rég rossz. Ha valamiben jól érzed magad, akkor hordd, ez ilyen egyszerű:)
2017. ápr. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12%
Pedig a legnagyobb baj, a férfiak nagyban kerülik az ilyen nőket. Próbálj megismerni egy szubkultúrát. Az lesz a megoldásod.
2017. ápr. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem a férfiak miatt csinálom, van barátom!:)
2017. ápr. 15. 14:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, van amikor farmer+póló+sportcipő, van amikor nyári ruha, csinos szandál. Nincs ezzel semmi baj.
2017. ápr. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De van stílusod, ez a te stílusod, ami rád jellemző. Úgy gondolom ez a "stílus" kifejezés ebben a kontextusban nagyon túl van értékelve, de maximum kamaszkorban van létjogosultsága, amikor az ember lánya még mindenképp tartozni akar valamihez. Gondolom a szubkultúrás válaszoló is ehhez a korosztályhoz tartozik.
2017. ápr. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a stílus idővel alakul ki, de érdekes, hogy mit is nevezünk stílusnak?

voltak mostanság cikkek sztárokról, hírességekről, pl Katalin hercegnő, hogy 6 féleképpen öltözködik. Mindenkinek beválik valami. És igazából ez az a stílus, amibe persze mindig bele is lehet újítani.


Stílus az is, hogy neked bevált a hosszabb napokra egy tornacipő farmer bőrkabi kombó, és a csinos stílusod meg a szoknyák és a magassarkúk mondjuk pólóval, vagy inggel.


Az már lehet, hogy egyedi stílusod nincs. (Ami a szubkultúrához való tartozás se ad feltétlen, de azon belül is lehet valaki egyedi.) Vagy nem olyan különleges a stílusod. De ez baj?

2017. ápr. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én alapból nem megyek se plázába se más menci helyre, turiba járok és sokkal királyabb cuccaim vannak, mint a boltok kínálataiban látható egyenruhának is beillő cuccok :D
2017. ápr. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!