Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen cipőt vegyek különleges...

Milyen cipőt vegyek különleges alkalomra?

Figyelt kérdés

Nem sokára színhába megyek, de eddig csak telitalpúkat hordtam és attól tartok, hogy nagyon megfájdulna a lábam magassarkúba. Lapos talpút nem szeretnék mert ez nem olyan "hétköznapi" előadás lesz és nem is a környékbeli színházba megyünk.

Mivel metrózni és vonaton utazni is fogunk olyan cipőt szeretnék aminek nem lesz baja és a lábam is bírni fogja.

Az előző cipőm telitalpú volt kb. 8 cm-es sarokkal, abba csak délutánra fájdult meg a lábam.


Szerintetek milyen cipőt válasszak ami egész napra jó (beleértve a metrót és vonatos utazást is)? Vagy zselés talpbetét? A magassarkúba kapható talpbetétek használnak?

Előre is köszönöm :)



2017. ápr. 15. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a telitalpú eddig is bevált többé kevésbé szerintem most is mehetnél abban, de egyébként manapság már nem csinálnak az emberek nagy ügyet a színházba való kiöltözésből még a nevesebb helyeken sem. Gondolom valami szoknyában vagy ruhában tervezel menni, azzal meg már szerintem lapos talpúban is bőven elég elegáns lennél :D


Nyugodj meg jó pár embert látni fogsz aki jóval kevésbé lesz nálad kiöltözve, néha én sem értem emberek mikben képesek színházba menni.

2017. ápr. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha újat veszel, azt fel ne vedd egész napra. Vegyél valami régi, bevált, kényelmes cipőt, és ha nagyon topisnak érzed, akkor ott lecseréled.
2017. ápr. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mehetsz nyugodtan éktalpúban. Ha újat szeretnél akkor a vastagabb sarkokat ajánlom, könnyebb bennük egyensúlyozni, később fájdul meg a lábad.


A talpbetét is segít valamennyit de nagy csodát ne várj tőlük :)

2017. ápr. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2017. ápr. 16. 20:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Gondolom, már megvolt az előadás... de legközelebb nyugodtan felvehetsz vékony sarkú körömcipőt is, az a legelegánsabb. Csak a vásárlásnál figyelj oda, hogy picit se nyomjon, és sehol se legyen szűk a cipő. Ezen múlik, hogy megfájdul-e a lábad, nem a sarok vastagságán. Sokan hiszik, hogy az éktalpú kényelmesebb, de nem így van. Gondolj bele, 8 cm-es éktalpon pontosan ugyanúgy áll a lábfejed, mint a 8 cm-es tűsarkon. :) Egyedül akkor előnyös az éktalpú, ha nagyon egyenetlen, vagy puha talajon kéne járni, ahol a tűsarok elakadhat. A vonat padlója vagy a színház környéke pont nem szokott ilyen lenni. :)
2017. máj. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!