Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Nektek tetszik az...

Lányok! Nektek tetszik az ilyen stílusú férfi öltözködés? Egyszínű színes, vagy csíkos (komolyabb) szűkített fazonú ing, sötétkék farmerba begyűrve, valamilyen komolyabb fekete cipővel?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 16. 09:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Azért valami kép jó lett volna, akár netről lementve mert néhány alternatívát eltudok képzelni ami nem mutat jól.

Alapjáraton szeretem az elegánsabb megjelenést, nem kell feltétlen öltöny meg nyakkendő, de azért sokat dob egy férfi megjelenésén egy jól megválasztott ing akár egy farmerral is, ugyanúgy mint nőknél a megfelelő szoknya.

2017. ápr. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hosszú ujjú öltönying kigombolt nyakkal vagy nyakkendővel, FELTŰRT ingujjal jól néz ki farmerhez, de csak DERÉKSZÍJJAL, anélkül elég hülyén néz ki szerintem.

Zakót, bomber dzsekit, bőrdzsekit, öltönymellényt, egyszínű kapucnis zippes felsőt, cérnakötésű pulcsit is el tudok képzelni hozzá.

Kézi kötésű pulcsival és farmerdzsekivel viszont vigyázz, túl öreges / túl lezser leszel.

cipővel kapcsolatban én ehhez még akár egy sötét színű, elegánsabb edzőcipőt is el tudnék képzeni a klasszikus bőrcipő helyett.

2017. ápr. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem nagyon nem tetszik :D
2017. ápr. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!