Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A körömhosszabítás műkörömnek...

A körömhosszabítás műkörömnek számít? Lehet káros hatása a körömre? 16/L vagyok már 2 éve járok körmöshöz géllakkoztatni kb 2-3 hónaponta! Ezúttal hosszabítanék rajta de semmiféle műkörmöt nem szeretnék!

Figyelt kérdés

2017. ápr. 18. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
A körömhosszabbítást zselé segítségével készíti a körmös, ami már műkörömnek számít, ha nem szeretnél műkörmöt, akkor hagyd nőni a sajátodat. Nekem műkörmöm van már kb. 4 hónapja és semmi "mű hatást" nem érzek. A szép és esztétikus műköröm sokszor sokkal mutatósabb, mint egy ütött-kopott körömlakkos kéz.
2017. ápr. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne káros hatása hisz látod te is hogy nő le a körmöd folyamatosan az egy "halott" anyag úgy mint a hajad.
2017. ápr. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Persze, hogy van. MINDEN MŰ dolognak ami nem sajátod, VAN káros hatása! Ennek az, hogy alatta begombásodhat.

Egyébként pedig nincs olyan, hogy nem látszódik, igenis van egy ocsmány, domború hatása.

2017. ápr. 19. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%
Ha szépen el van készítve, és nem a százforintos bolti felragaszthatós körmöket választod, nem lesz ocsmány hatása kedves utolsó.
2017. ápr. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Köszönöm a további infót, egyikkel sem élek, tehát kár volt ítélkezned, de ki mint él, úgy ítél :)


Manikűröztetni és pedikűröztetni szoktam és a hozzá berobogó műkörmös pojácák összes bigéjénél azt láttam, hogy ocsmány és természetellenesen domború. Se a műkörmös, akihez járok nem használ olcsó dolgokat, de az árai se olyanok.

És én megvallom őszintén még soha......... azaz leírom még egyszer soha.......... nem láttam olyan embert, nőt, akinél ne lehetett volna észrevenni a körmém eme ocsmányságot.


Ami mű, az mű. Maradjunk ennyiben. És természetellenes hatása van. Ennyi!

2017. ápr. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!