Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Minőségi ruházatot keresek....

Minőségi ruházatot keresek. Milyen márkákat tudnátok ajánlani? Guess, Max&Co, Massimo Dutti, Mexx? Milyen márka vált be?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 19. 15:29
 1/8 A kérdező kommentje:
Esetleg Marks and Spencer?
2017. ápr. 19. 15:30
 2/8 anonim ***** válasza:
Guess,Balmain,Gucci,Tomcsanyi,Chanel,Celemi..
2017. ápr. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%

Előző azért az általad felsorolt márkák nagyon nem egy kategóriába tartoznak... egy Guess-t egy lapon említeni Balmainnel, Guccival, és Chanellel kicsit erős! Árban is jelentős különbség van a kérdező által felsorolt márkák és ezek között.


Kérdező, én is még a M&S-t tudom ajánlani, esetleg MK, Armani Jeans ebben az árkategóriában. Plusz Ralph Lauren. Ha kiegészítő akkor talán Furla.

2017. ápr. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Én is így érzem. Nem gondolom, hogy Chanel az átlagember világa, de szeretnék valami egyedit, jó minőséget találni, a Zara világán túl.

Amivel egyébként nincs túl sok bajom, csak nehéz a hétköznapi eleganciát viselő nőknek ott ruhát találni. Orsay-ben sokszor csalódtam az anyagokat illetően.

2017. ápr. 20. 09:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Envy ha elegansat akarsz. En a Michael Korsot imadom, es a Guess is jo minosegu es noies ruhakat gyart. A Balmain arkategoria a csillagos eg... Nekem meg bevalt a Sugarbird elegans ruhai, de nalam MK es Guess a favorit.
2017. ápr. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálam a Michael Kors,Gucci,Balmain a kedvenceim a felsőbb árkategóriából.De szeretem a Guess,Kenzo,Tommy Hilfiger ruhákat is.Ha pedig magyar márkákról beszélünk a Sugarbird bármilyen mennyiségben jöhet.Én a H.O.R.V.T márkát is szeretem,illetve a Tomcsányi kollekciókból is van pár darabom.
2017. ápr. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Én a Zaraban sokat csalódtam mostanság. Mindig elcsábulok 1-2 db erejéig, de aztán rájövök, hogy nem az igazi. Max felkapom párszor. De valahogy nem szerelem egyik sem. Minden ruhájukból nekem pont az a plusz hiányzik anyag és fazon terén is, ami miatt képes vagyok kiadni szinte bármennyit egy designer ruhadarabért. Szép a Zara, szép, de nem egy jó minőség valljuk be. Ügyesen kombinálva drágább darabokkal egyébként szuper, csak rövid idő alatt tönkre megy, míg egy designer termék hosszú évekig hibátlan marad.

2017. ápr. 21. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia, rákaptam a G-Starra, szerintem meglepően jó. SuperDry se rossz, csak számomra zavaró, h a márkanév túlságosan nagyban van feltüntetve.
2017. ápr. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!