Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a lényeges különbség 1 500...

Mi a lényeges különbség 1 500 forintos kínai tornacipő és egy Converse között?

Figyelt kérdés
2010. máj. 14. 07:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
13%
Az, hogy a kínai rajtam 1-2 hét alatt szétment, míg a mostani Conversem már 2 éve bírja, szó szerint télen-nyáron hordom, még most sincs semmi baja.
2010. máj. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
37%
A szabása, bár ezt sokan nem veszik észre. És a converse sokkal tartósabb. Nekem van egy 4 éves converse cipőm, ami még mindig teljesen jó, pedig sokat használom. A kínai tornacipő egy nyár alatt szétmegy, a converse sokkal jobban bírja. (Az én esetemben legalábbis)
2010. máj. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
22%

Bizony, a minősége nagyon nem mindegy. A Converse is olcsóbb lenne kb a feléve, de a cégnek hatalmas adót kell fizetnie amit persze a vevőkkel fizettetik ki.

Az én Converse tornacipőm 2 éve bírja sérülés nélkül (akinek pár hónap alatt szétmegy az hamisítványt vásárolt, sajnos a hazai boltok is tele vannak velük és állítólag amit látsz Converse cipőket annak 40%-a hamis).

2010. máj. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
37%
A Nekem a három Conversem közül 2 már évek óta megvan és bírja, az egyik nagyon hamar szétment...szóval sajnos ezt sem lehet készpénznek venni, de 99%-ban jobb a minősége, mint a kínainak.
2010. máj. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
43%

Különbség: az ÁRA :)

Nekem mondjuk nincs Converse cipőm, semmi nőieset nem látok az ilyen rondaságokban, így nagyon nem is tudok érdemben hozzászólni.

2010. máj. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
64%
egy nagy csillagos matrica.
2010. máj. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
47%
a minősége
2010. máj. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
48%
Én utálom a menő cipőmárkák leutánzóit, és a converse minőségibb:))
2010. máj. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
77%
A márkát, a garanciát meg kell fizetni. Ettől függetlenül én nem fizetek 15 ezer forintot egy vászon tornacipőért, amikor ennyiért márkás bőrt is vehetek. Volt olyan, ami 13 ezerbe került, mégis hamar szétment, pedig nem hordtam folyton....kiábrándultam.
2010. máj. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
82%

Az én converse cipőm kevesebb mint egy év alatt szétment. Konkrétabban elkezdett elválni a gumitól a szövet, és a sarkánál is a bélés szétkopott. Nem ezt vártam.

Amit a deichmannban vettem az már 2 éve megvan és semmi baja.

A kínai cipő még a sokadik mosás után is szörnyű bűzt áraszt magából amit a láb is átvesz

2010. máj. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!