Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ma akkora eső/sár volt nálunk...

Ma akkora eső/sár volt nálunk hogy kénytelen voltam felvenni a barátnőm gumicsizmáját. Mit gondoltok róla ha egy fiú ilyet vesz fel? 20/F

Figyelt kérdés

A barátnőmnél aludtam, és reggel vissza kellett fordulnom mert a sportcipő ami rajtam volt gyakorlatilag teljesen szétázott. Az egyetlen cipő ami szóba jöhetett a barátnőm egyik gumicsizmája. Egy egyszerűbb fekete, nem ilyen mintás.

Ehhez képest azt vettem észre h senki nem bámult meg v ilyesmi. Mindenkinek természetes volt, hogy férfi is hordhat ilyet? Vagy csak nem vették észre?


2017. ápr. 19. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az egy funkcionális ruhadarab eső ellen, mint az ernyő, a ballonkabát.
2017. ápr. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy unisex gumicsizmaban nincs semmi ciki. De a viragosat azert inkabb ne vedd fel...
2017. ápr. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hogy lehet akkora lábad mint neki?
2017. ápr. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%

Na pont erre voltam kivancsi, hogy a fiuk vajon miert nem hordjak??

Mert eddig csak azt hittem hogy csak a nok cipoi aznak be de ezekszerint nem...

Amugy miert lenne gond? Kerdezo!

Csak a nok vedekezhetnek a viz ellen? Ok egy kulon faj? Nekik mindent lehet nekunk meg kulon engedelyhez kotott minden amit a csajok vesznek fel es mi is szeretnenk?

2017. ápr. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az sokkal gázabb ha a lábatok egyforma méretű, én amiatt aggódnék 🤔
2017. ápr. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40%
Vannak nagylabu nok igen!
2017. ápr. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagy levágta a gumicsizma orrát hogy elférjen a lába :D
2017. ápr. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A barátnőm lába 39-es, az enyém meg 42-es, viszont a csizma amit rendelt az ebayről, teljesen más méret, és hatalmas a lábára! Ezért nem is hordja. Különben hogy adta volna oda? Az enyém kb pont belefért vhogy.
2017. ápr. 21. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!