Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha vásárlás után 1 héttel...

Ha vásárlás után 1 héttel vettem észre, hogy a Pull&bear-ben vett ruha el van szabva egy részen, és még megvan a blokk is meg az cédula is akkor azt kicserélik egy olyanra ami nem hibás?

Figyelt kérdés
Gyártási hibáról van szó, és nem arról, h én tettem volna tönkre

2017. ápr. 20. 00:25
 1/4 Blondie.W ***** válasza:
Persze, cserélik. X napig. De hogy hány napig azt sajna nem tudom. Ha esetleg problémáznak, akkor legyél kemény és határozott, az be szokott jönni. De mindenképp vidd vissza.
2017. ápr. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ!

Annyira viszont még kíváncsi lennék, hogy muszáj ugyanabban az üzlerben kicserélni? Mert sajnos ahol vettem ott pont nem járok egy darabig (akar több hónapig se)

2017. ápr. 20. 00:41
 3/4 Blondie.W ***** válasza:
Nem tudom. Én mindig oda mentem vissza probléma esetén, ahol vásároltam. Próbáld meg másik üzletben. De elméletben ott is ki kéne cserélni.
2017. ápr. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Másokban is kéne nekik.cserélni
2017. ápr. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!