Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan/mivel szedjem ki a...

Szyjjasztok!:) kérdése:

Hogyan/mivel szedjem ki a foltot a cipombol?

Figyelt kérdés
Egyszer volt rajtam és nem tudom pontosan milyen folt, vagy olaj vagy fű van beletorve, de szürke a cipő. Kimosni félek, nehogy valami baja legyen. Nike tanjun.

2017. ápr. 20. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Vegyél Vanish szappant.

Vizezz be egy fogkefét, dörzsöld bele a szappanba de ne nagyon, aztán a cipőt dörzsöld vele.

Utána várd meg hogy megszáradjon. Ha nem jön ki csináld addig amíg ki nem szedi. És arra is figyelj ha pl kijött a folt az első után akkor sima vízzel a szappant is szedd ki belőle mert foltot hagy.

Nekem az olajat kiszedte úgy hogy nem látszik egyáltalán.

2017. ápr. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ultra derm! Zöld színű krémszerű erős tisztítószer. Autószerelőknél például ilyennel mosnak kezet. A kifolyt toll tintát kihozta a farmerből. (Ez saját tapasztalat!)
2017. ápr. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!