Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Eredeti Louis Vuitton táskák...

Eredeti Louis Vuitton táskák tényleg olyan drágák? Lehet egy utazótáska olyan 300. 000 Ft?

Figyelt kérdés
Ez igaz hogy olyan baromi drága? Egy utazótáska olyan 300-400.000-től kezdődnek? Valakinek info?
2017. ápr. 21. 14:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a Louis Vuitton termékek mind ilyen drágák, mivel luxuscikkek. Örülhetsz, ha egy utazótáskát 300 ezerért találsz. Amit én néztem (újonan) 600 ezer volt, de használtan talán kapsz 300-400 körül.
2017. ápr. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább 500.000-től, és akkor az vászon. Női táskák simán milliós nagyságrendben (2000-6000USD).
2017. ápr. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, akkor ez nem egy "szokványos" márka.


Egyik legdrágább.


Meg is lepődtem, mondom ez az induló ár??

2017. ápr. 21. 14:57
 4/10 A kérdező kommentje:

De ez komoly?


Mondjuk egy bőr táska utazáshoz és az már milliós tétel, szó szerint?

2017. ápr. 21. 14:58
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Luxuscikk, nem átlag magyarokra van kitalálva. De mindenből van ilyen kategória. Ha nem a te penztárcadhoz szabdák ezeket a termékeket, akkor keress másik táskát, a valaszték az nagyon széles skálán mozog.
2017. ápr. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nézd csak meg Vajna Timit, felvett egy világító piros, zsiráfnyakat csináló garbós pulcsit, arra egy elszabott, túlméretes kínais kinézetű férfiinget, vállig lecsúsztatva, napszemcsit, kinyúlt Givenchy mackónadrágot és egy lakkozott félcsizmát. Ehhez hozzácsapott egy csini kis retikült, az egész szett összértéke kb. 2 millió forint, ehhez képest úgy néz ki, mintha a faluvégi alkoholista Gyogyós Marika kilopta volna a turkáló kukájából a megmaradt ruhákat, és bekötött szemmel magára aggatta volna.
2017. ápr. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
Igen, amiket az utcán látsz, 100% hamisítványok. Főleg kíniak. Kevesen tudják, Szaud-Arábia is egy nagy hamisítógyár, de onnan kevesebb cucc jut ide. Inkább Nyugat-Európába.
2017. ápr. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Igy van ahogy az előttem válaszolók is mondták,nagyon drága.Nekem van egy LV táskám,és iszonyat drága volt.Viszont nagyon strapabíró eddig.
2017. ápr. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az utcán látott luxusmarkak 98%a hamis. Egy átlagos fiatal lány nem engedhet meg magának LV táskát.

És az LV meg nem is a legdragabb ebben a kategóriában.

2017. ápr. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hermés Birkin bag. Több millió forint, megjegyzem az ázsia centerben ugyanolyan kistáska 7000 forint volt, de az olyan szép volt hoy megszólalt. Nekem nem igazán tetszik a szabása, de amúgy mutatós.

Jól mondták előttem, egy kisebb utazózáska 700 ezer forint.

Ugyanúgy a Gucci kistáskák is.

Patek Philippe óra több tíz millió. Van hova haladni :)

2017. máj. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!