Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy lehet gyorsan felvenni...

Hogy lehet gyorsan felvenni egy acélbetétes bakancsot?

Figyelt kérdés

Az én esetemben egy 15 sorosról van szó. Évek óta megvan, de még nem jöttem rá a titkára, hogy hogyan tudom kevesebb mint 10 perc alatt felhúzni és bekötni..


Elég hülye kérdés, de unom, hogy a hosszú kötési idő miatt nem tudom iskolában hordani :/



2017. ápr. 23. 22:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ennél rövidebb idő alatt nem lehet bekötni. Nekem 10 soros van, de azt sem szoktam, csak koncertekkor vagy ha hosszabb gyaloglásra lehet számítani.

De miért nem tudod iskolába hordani? Otthon pl felkelsz 10 perccel hamarabb, és meg van oldva. Tesi után meg majd a köv. óra alatt bekötöd.

2017. ápr. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mágneses zoknival :D
2017. ápr. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sehogy. 8 soros hosszú fűzővel még megoldható viszonylag hamar. Ha ritkábbak a szemek annak is lehet aránylag magas szára, bár nyilván nem akkora mint a 15 sorosnak.
2017. ápr. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
b+ valamit tuti szarul csinálok, mert naponta nem tart 2 percnél tovább a cipőcserém a melóban
2017. ápr. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Nekem a 20 sorosom 7-8 perc, én úgy csinálom, hogy először az egyik szárát főzöm végig a fűzőnek, utána a másikat és a végén húzom és kötöm meg.
2017. ápr. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem 30 soros térdig érő acélbetétesem van, kb. azt is 10 perc befűzni. Habár nem igazi fűzögetés, mivel van cipzár az oldalán, ami sokat segít. De sajnos kénytelen vagyok kilazított fűzőkkel felhúzni, mert ha feszesen be lenne kötve, akkor a cipzárt nem tudnám felhúzni. Ha rendesen kéne állandóan ki-befűzni minden egyes fel- és levételnél, akkor biztos, hogy 20 percig is eltartana...
2017. ápr. 26. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem fűzöd végig.
2017. ápr. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

3 éve hordok bakancsot, most egy 14 soros Martensben járok...Kb 1 perc alatt befűzöm mindkettőt úgy, hogy kihagyom a felső kettőt.

Valamit nagyon szarul csinálsz. Sorosan fűzd.

2017. máj. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sorosan fűzöm. Végül azt a megoldást választottam, hogy szimplán nem fűzöm végig. 8 sorig befűzöm, aztán a maradék fűzőt körbetekerem a bakancs szárán, és megkötöm úgy, hogy az úgy is maradjon. Így gyorsan megvan, nekem megfelel.
2017. máj. 7. 11:07
 10/11 anonim ***** válasza:
Remélem lány vagy mert nagyon nincsen lyukérzéked. :))
2017. máj. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!