Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek bejön a sportcipő lányon?

Nektek bejön a sportcipő lányon?

Figyelt kérdés
Fiúk lányok is válaszolhatnak. És pl adidas superstarra vagy new balancera Gondoltam. Szerintetek nem túl fiús?

2017. ápr. 25. 17:59
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
61%
Nyolcasnak van igaza!
2017. ápr. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem egy Adidas Superstar minden lányon tökéletesen áll, azzal nem lőhetsz mellé!
2017. ápr. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
95%
Igen, de Superstar van minden 2. emberen, ha ez nem zavar akkor az is megfelelő. A cipők meg jók, nem ormótlanok. A Pumás válaszolónak meg igaza van, bocsánat.
2017. ápr. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

"Abszolút nem jön be. De számít ez bármit is?"


Jaaa hogy efféle platformon "holdjárók"? Azok viszont módfelett tetszenek! :Dd

2017. ápr. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
0%

Sportcipo csak sportolashoz valo!

Amugy hulyen nez ki es indokolatlan varosban.

Es nem noies az biztos.


De majd mindjart jon a 72%-os baratnonk es megvedi a lanyokat, Engem meg jol le alaz mert mertem oszinten valaszolni....

2017. ápr. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ. Utolsónak annyit, hogy az adidas, nike, és a legtöbb sportcipős oldalon van olyan fülecske, hogy "utcai", és abban is sportcipők vannak
2017. ápr. 26. 18:45
 17/24 anonim ***** válasza:
77%

miért lenne a sportcipő indokolatlan a városban? Biztos én vagyok a fura, hogy kényelmetlen lenne egész nap magassarkúban szaladgálno...

a balerina pedig a 40-es lábon még csúnyább mert hosszítja a lábat nembeszélve a törpesarkúakról amik még extra hülyén is néznek ki

kérdező vegyél nyugodtan nekem most nike huaracheom van és imádom:

[link]

2017. ápr. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
0%

Akkor had kerdezzek a ket utolsotol?

Volt egy olyan kerdes , amit egy fiu tett fel miszerint lehet e hosszu futonadragba nem csak futni hanem pl. Kutyat setaltatni , bevasarolni a kozeli kozertben vagy csak setalni az utcan?!

Ugy mint ahogy a lanyok teszik.


Erre mindenki leugatta , hogy az "csak" sportolashoz valo es mas egyebre hulyen nez ki es nem is valo.

Holott ugye kenyelmes viselet, nyilvan azert valasztjak nem csak sporthoz a nok is...

Akkor kerdezem , hogy az volt a baj a kommenteloknek hogy ferfi merne kenyelmes ruhat viselni a sporton kivul is ugy mint a nok ,azert estek neki?


Csupan emiatt irtam ide En is es latom itt megint csak a noi kerdezot vedik!

Viszont sokmindenbe bele lehetne kotni, hogy aki balerinacipot visel az miert nem vesz fel hozza tullszoknyat is...?


Kerdezo! Az a kis ful amit felhoztal mentsegedre az azt a celt szolgalja , hogy a forgalmazo minnel tobbet eltudjon adni!

De latom mukodik a propaganda mert te is bedoltel nekik....

2017. ápr. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
90%
utolsó! nem mind1 hogy egy lány van futónadrágba ami olyan hatást kelt mint egy cicanadrág, vagy megvakulok mert a pofámba vágja a csomagot a fèrfin a futónadrág.
2017. ápr. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
6%

Az attol fugg ki nezi!

En no letemre kivancsi vagyok a csomagra, de azt is ugy viselik hogy takarja a felso, ellenben a kozonseges nok tobbsege pedig nem takarja semmivel es arra meg En nem vagyok kivancsi , hogy a pofamba csapjon elol a tevepata hatul meg a bevagas.


Errol szerintem ennyit!

2017. ápr. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!