Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mikor lesz divat, hogy bármi...

Mikor lesz divat, hogy bármi divatos? Nem fognak ferdén nézni, ha nem tucat vki?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 25. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Soha :D mindig lesz valaki aki furán néz, vagy esetleg beléd köt, ha nem vagy átlagos
2017. ápr. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Azért egy nagyvárosban, mint Budapest vagy Bécs,nem nagyon néznek meg semmit. Megszoktuk azt,hogy vannak olyanok is, akik kitűnnek valamiv é és azt hiszik,ettől lesznek egyéniségek. Múltkor cipő nélkül mentek lányok az utcán a köveken, meg láttam már ennél extrább dolgokat is. Egyszer egy hajléktalan meztelenül állt a főút mellett és senki oda sem nézett, egyszerűen már nem üti meg semmi az ingerküszöbét egy átlag nagyvárosinak. Még a hupizöld haj sem, meg a Darth Vader jelmez, pedig volt már,hogy ilyet is láttam metrón és nem halloween volt, de még csak nem is farsang. Meg a -10 fokban atlétában jövő emberek... Egy kisebb városban egész más, pl Sopronban is laktam és ott leszámítva a fesztivál idejét, nagyon megnéznék az ilyen embereket. Szerintem attól,hogy fültágítót tesz valaki a fülébe és extrémen öltözködik, senki sem lesz egyéniség. Sokkal nagyobb egyéniség az,aki átlagos öltözet mellett is ki tud tűnni valamivel és nem hiszi azt,hogy ő azért ér valamit,mert máshogy néz ki.
2017. ápr. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

És az miért baj, megnézendő, aki más, feltűnő, nem tucat?

Miért nem érezheti magát az ember úgy, ahogy tetszik neki, nekem?

Milyen buta gondolkozás ez és az, hogy azért akar másképp öltözni vki, hogy megbámulják?

Aki beteg, vagy sztár, az ne menjen emberek közé, mert megbámulják?

Miért kell ennyire ostobának lenni?

2017. ápr. 30. 13:29
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Elég egyszerű. Rossz az, ha nő vagy, rossz az, ha férfi vagy, ha szőke, ha barna, ha magas, ha alacsony, ha kövér, ha vékony, ha fekete, ha fehér, ha extrém, ha unalmas... Nem új keletű jelenség ez, ilyen az emberi természet, főképp a magyar mentalitás. Neveltetés meg környezet dolga, hogy valakinek ilyen a személyisége. Te meg fogadd el, hogy mindenki más, egy egyénnek nem lehetnek csak erényei, és sokféle igazság létezik a tiéden kívül is. Nem feltétlenül butaság meg ostobaság, amit nem értesz. De úgy konkrétabban egy jó tanács: tojd le az egészet magasról! Miért foglalkozol negatív dolgokkal? A világ és benne az emberek, köztük te magad is, olyan/olyanok, amilyennek látod. Fókuszálj pozitívabb dolgokra és más perspektívából ez a probléma sem fog akkora katasztrófaként érinteni téged.
2017. máj. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Soha, mert Magyarorszag visszamaradott. Es nem fogadjak el az uj dolgokat, sem azt ha valakinek van egyenisege. Mas orszagokban pedig mindenki boldogan elhet ugy ahogyan szeretne, kozvetlenek es kedvesek az emberek veled akkor is, ha tele vagy tetovalva, ha szines a hajad, vagy ha te egy metalos vagy es elbeszelgetsz egy idos nenivel. Nem szolnak erte semmit, de egyebkent meg ne torodj azzal masok mit gondolnak rolad, az a lenyeg hogy legyel olyan, amilyen, vegyel fel azt amit jonak gondolsz es igy leszel boldog, ha nem masokert elsz, hanem magadert, hol van leirva hogy megkell felelned a tobbi embernek? :)
2017. máj. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#4-5 köszi az értelmes és biztató véleményeket :)
2017. máj. 3. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!