Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » SÜRGŐSEN keresek Matrózblúzt...

SÜRGŐSEN keresek Matrózblúzt máj.5. re HOL TUDOK kész matrózblúzt venni varratás nélkul?

Figyelt kérdés
Sajnos mivel csak ev vegen es ev elejen hordom nem vettem eszre egeszen mostanaig hogy kinottem a blúzom. Viszont egy hetmulva ballagok es surgosen szuksegem lenne egy ujra L-Xl meretben barki ismer boltot ahol keszen tudok venni?felek ha varratnam nem lenne kesz idoben

2017. ápr. 27. 01:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Gardróbcsere,jófógás
2017. ápr. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most ezert ne vegyel, ilyenkor szerintem nem is lehet kapni. Kerj kolcson valakitol.
2017. ápr. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hol laksz, mert pl Bp-n könnyű dolgod lenne, mert mindent lehet venni valahol. Egy kisvárosban már nehézkesebb hozzájutni ilyenkor.
2017. ápr. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De most komolyan...felmentem gardróbcserére beírtam hogy matróz blúz és kihozott 3 oldalnyit minden méretben
2017. ápr. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!