Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ballagasra keszulok. Halvany...

Ballagasra keszulok. Halvany rozsaszin terdfele ero ruhat rendeltem. Arra lennek kivancsi hogy szerintetek milyen szinu cipo illik halvany rozsaszin ruhakhoz? 🤔

Figyelt kérdés

2017. ápr. 27. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég sok szín passzol hozzá, attól függ, hogy milyen stílusú a ruha és milyen hatást akarsz vele elérni. Jól mutatnak vele az ilyen klasszikus fekete, sötétkék, nude színek is, de mondjuk egy arany vagy ezüst szandál is szép lehet, illetve szerintem élénkebb, világos színekkel pl.türkíz is szép, tavaszias hatása lehet, vagy pedig ilyen pasztelszínekkel, "cukorka színekkel" is jól néz ki.
2017. ápr. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nude vagy szintén halvány rózsaszín
2017. ápr. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!A ruha inkabb ilyen "laza" semmi csicsas csipke vagy kovek,minta.Egyszeru halvany rozsaszin de megis eleganasabb.(Egy tornacipovel nem vennem fel).Fent szuk a hasam aljaig majd onnan A alakba jon szet

Ha a korom szamit-16eves vagyok

2017. ápr. 27. 17:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Én egy nude vipőt vennék fel hozzá 🙂
2017. ápr. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek!A fekete nagyon csunya volt hozza,feheret nem neztem.Sikerult vennem egy rozsaszines magassarkut.Nem tomor rozsaszin de szep es megy a ruhamhoz😊
2017. máj. 3. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!