Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nők, Lányok! Ti mit viseltek...

Nők, Lányok! Ti mit viseltek alvás közben? Pizsama, polo+tanga, , szexi hálóing, meztelenül stb? Többi lennt.

Figyelt kérdés

A kérdés lényege, hogy férfi gondolkodásom miatt azt a hülyeséget képzelem, hogy a nők szexi tangában, hálóngben vagy meztelenül alszanak😃 Eddigi tapasztalataim alapján ez nem igaz...és utolsó reményemben kérdezlek ezért titeket, hogy hátha van remény.

22/F



2017. ápr. 27. 16:51
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%
Télen nyáron meztelenül, bugyi ha megvan...
2017. máj. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
helyzete válogatja. általában rövidnaci/hosszú cicanadrág ez évszakonként persze változik. :D szakadt pólók, régi bandmerch pólók, ilyen reklámpólók vannak befogva. persze van, hogy napi ruhástúl dőlök ki, de akkor az tényleg kegyetlen brutál buli volt:D :D
2017. máj. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Meztelen alvás hívő vagyok, 14 éves korom óta csak egy kisnadrágot veszek a nehéz napokon.

Szüleim is meztelen alvók /lefekvés előtt azért köntösben voltunk/

28N

2018. ápr. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%
selyem pizsama, vagy hálóing, számomra ez a legkényelmesebb.
2018. ápr. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:

Én fenékig érő hálóing meg egy Bugyi meztelenül nem szoktam aludni mert csak két hónap múlva költözök és meg a szüleimnél vagyok és félek hogy be nyitnak hozzám amikor meztelenül alszom és ezért nem akarok meztelenül aludni

22L

2018. jún. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!