Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan tudnék szerezni 1-1,5...

Honnan tudnék szerezni 1-1,5 cm-es "felvarrót"?

Figyelt kérdés

A cipőmön keletkezett egy folt, és arra gondoltam, hogy vennék 2 egyforma felvarrót, és elfedném vele a foltot, a párjára meg a szimmetria miatt tennék ugyanoda.

Nézegettem aliexpressen, viszont ott csak nagyobbakat találtam. Fontos lenne a szín is, legjobban az ezüst tetszene, de lehet arany, fehér és végső soron fekete is. Mintában csillagra, szívre vagy virágra gondoltam, és nem valami színes figurára. Hol találok ilyeneket, hogy keressek rá?



2017. ápr. 28. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem elmész egy rövidáru kereskedésbe v. ha van ismerős varrónő. Náluk mindig van foltnak való maradék anyag, el is tudják dolgozni a szélét profin.

Esetleg epoxi ragasztóval ráragaszthatod, és 24 óra múlva hordhatod.

Ja, én kb. 1-2 éve a Lidl-ben vettem egy képeslap-/meghívókészítő-készletet, abban is voltak előre kivágott szívek, virágok csillámlós műbőr- /művelour-szerű anyagból.

2017. ápr. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ja, a méteráru boltokat kihagytam + esetleg cipész (ő is sok anyaggal dolgozik).

Nekem vannak/voltak leselejtezett női táskáim (pl. tavaly egy aranyszínűt dobtam ki). Ilyesmit is szétszedhetsz.

Az üzletekbe vidd magaddal a (megtisztított) cipőd mintának.

Hol élsz? A kilencben, a Ferenc körúton a Mester utcával kb. szemben van/volt egy kínaiak által üzemeltetett rövidárubolt. Ilyen helyeken érdemes szétnézni.

2017. ápr. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kreatív boltok, papír boltok kreatív része.
2017. ápr. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Szegeden lakom, majd szétnézek
2017. ápr. 28. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!