Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fehér nadrág vagy fekete ruha...

Fehér nadrág vagy fekete ruha esküvőre?

Figyelt kérdés

A családomat meghívta anyukám egy régi barátnője az esküvőjükre, tehát nem rokonéra megyünk, és nem is először házasodó pár, tehát nem lesz hatalmas felhajtás szerintem.

A lagzira még nem tudom, hogy megyek-e, ezért úgy készülök, hogy csak magára az esküvőre kell a ruha, nem egy fél napra, így legszívesebben nem vennék újat.

Viszont alkalmi ruhám csak fekete van, ilyesmi, kicsit rövidebb és a nyakkivágásánál kövek vannak körberakva:

[link]

A másik pedig, hogy felveszek egy fehér nadrágot valami színes blúzzal, magassarkúval.

19 éves vagyok, a helyemben melyiket választanátok?

(Még sosem voltam esküvőn, csak nagyon kicsi koromban, de arra nem emlékszem, így nem tudom mennyire kell "kiöltözni",miket (nem) illik felvenni)



2017. ápr. 30. 11:28
 1/6 supra01 ***** válasza:
53%
Alap szabály, hogy fekete ruhában soha nem megyünk esküvőre!
2017. ápr. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
de fehérben sem, az a menyasszony színe. vagy legalábbis én így tudom
2017. ápr. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
Szép ez a ruha, de tényleg esküvőre feketében és fehérben nem illik menni. Vegyél olyan ruhát amit majd máskor is kitudsz használni.
2017. ápr. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, épp ma mondták, hogy a lagziba is várnak, így akkor veszek valami más ruhát.:)
2017. ápr. 30. 14:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Semmi gond nincs a ruhával, és a színével sem.

A menyasszonyt túlöltözni nem illik, semmi gond a fekete ruhával. Sok alkalmi ruha sötét, a "kis fekete" meg alapdarab.

2017. máj. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj nincs a ruhával, csak a színe... Mert márpedig feketét és fehéret nem illik esküvőre felvenni. A fekete-fehér már vitatható, vagy a fekete és valami más szín, vagy a fehér és valami más szín szerintem elfogadható.

Pl. ha ez a ruha nem fekete lenne, hanem sötét kék, akkor már tökéletes is lenne.

Én utálom a harsány színeket, úgyhogy tele vagyok sötétkék ruhákkal pont azért, mert két havonta esküvőzünk mostanában (abban a korban vagyunk, hogy a barátaink sorra esküdnek). Ez csinos, mégsem feltűnő és egy nagymama sem kiabálhat kígyót békát, mert feketét mertem felvenni.

Szóval a két variációból én a fehér nadrág + színes blúzt választanám egy szép magassarkúval.

2017. máj. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!