Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik a gázabb, a tökéletes...

Melyik a gázabb, a tökéletes minőségű replikákból, egy olcsóbb márka (Michael Kors) vagy egy drágább (Prada)?

Figyelt kérdés

Ismétlem kiváló minőségű hamisítványról beszélünk, nem nyóckeri piacos darabokró. Láttam videókban ilyet is olyat is.

sokan úgy vannak vele, hogy ilyen kis márkák hamisítványait nem vennék meg, viszont egy Dior Lady-t már igen. Nem a márka, a kidolgozás számít.

Egyszerű közkérdésnek szánom.



2017. máj. 1. 12:01
 1/7 A kérdező kommentje:

*darabokról.

A kérdéshez annyi hozzátartozik, hogy itt olvastam valakitől, hogy egy ilyen alacsonyabb szintű márka hamis változatát cikibbnek tartja, innen jött a kérdés

2017. máj. 1. 12:03
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem hamisítvány-hamisítvány, így is úgyis ciki. De, ha már választani kell, akkor inkább egy Micheal Kors , mert szerintem előbb tudsz felöltözni ahhoz mint egy Pradához (Diorhoz) úgy hogy ne ríjon le hogy az kamu. Szerintem sokkal ízlésesebb ha megveszel ugyanannyiért egy "noname" táskát és ahhoz öltözöl fel szépen,de ez csak az én véleményem :)
2017. máj. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nekem is noname táskáim vannak, de az minden színben a ruháimhoz :) egyetlen márkás táskám lesz a napokban, de az is szürke színben, nem pinkben vagy rikítóbb variációban
2017. máj. 1. 12:34
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy,hogy milyen árkategóriáju replika mindenhogy ciki.Azoktól vagyok kiakadva amikor láttom az utcán,hogy MK hamisítvány táskákkal járkálnak és a logó fordítva van rárakva..Inkább vegyenek olyat ami tényleg noname,abból is biztos van hasonló fazon.
2017. máj. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Ha feltűnően logós, akkor az eredeti is ciki. Ha meg nem, akkor halál mindegy.
2017. máj. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem, ha kiváló minőségű a hamisítvány, akkor egyik sem ciki. Lesz egy szép táskád.
2017. máj. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
40%
Rohadt ciki mert hamisítvány. Egy fake MK táska is van 20-30 ezer forint. Obag táska eredeti 20 ezer és elég jól is néznek ki.
2017. dec. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!