Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek, ha valaki...

Mi a véleményetek, ha valaki fűzőt visel? Ha ésszel viselem, ugye nem lehet baj?

Figyelt kérdés

Így is karcsú a derekam, viszont szîvesen hordanék fűzőt: egyrészt tetszik, másrészt talán összefogná kicsit az apró kiálló hasamat.

Természetesen nem áll szándékomban eltörni a bordáimat.

Műanyag merevítőset szeretnék majd hordani, abból is mell alatti vagy övszerű fazont.

Ha csak "finoman" húzom meg, úgy nem lesz egészségügyi kockázata?

A régiek is hordtak anno, de nagyon kevés nő halt meg ténylegesen a helytelen fűzőviselés miatt.

Nektek mi a véleményetek erről?

Kezdem elfogadni és megtalálni önmagam.

És rájöttem, hogy szívesebben hasonlítanék (és persze könnyebben kivitelezhető lenne) egy nőies testalkatú nagy mellű széles csípőjű, karcsú derekú nőre, mint a tipikus agyonmajmolt csontváz modell ideálra.

Most viszont az előbbin szeretnék még finomítani (nem drasztikus módszerekkel).



2017. máj. 3. 18:26
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem semmi bajod nem lesz a fűzőviseléstől. Én is épp egy acélmerevítőst török be. Aki rendszeresen hord fűzőt, az istenìteni fogja neked ezt a ruhadarabot, aki nem hord ilyet, vagy egyszer hordott és rossz élmény volt, az megpróbál lebeszélni róla. Próbáld ki, ha Te jòl érzed magad benne, akkor hordjad.
2017. máj. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az egészségre való hatásához nem tudok hozzászólni,viszont kinézetre leginkább gót stílusban nagyon tetszenek és én is gondolkoztam rajta hogy hordjak.A hatás és mások véleménye attól is függ hogy mennyire feltűnő darabot választasz és hogy milyen ruhákkal kombinálod.Szerintem lehet nagyon rosszul,és ízlésesen is hordani mint bármi más ruhadarabot.
2017. máj. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszenek de még nincs ha lesz én acélmerevítős igazi fűzőt szeretnék lehet h picit kényelmetlen de szerintem iszonyú jól néz ki benne a viselője.
2017. máj. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 3as nyugodj meg, nem kényelmetlen az acélmerevítős fűző. Először is jó méretet kell választani és megfelelő fazont. Ezután be kell tartani a fokozatosság elvét, a betörésre rászánni 2 hetet, és akkor szépen illeszkedni fog mindenhol. Érdemes olyat választani, amiben spirál merevítők vannak. Azok rugalmasabbak. A műanyag merevítősek hosszú távon kényelmetlenek. Túlhajlik a műanyag, és nyom mindenhol.
2017. máj. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Köszi 4es a biztatást remélem igazad van nagyon szeretném már én is befűzni magam :)

Én viszont azt olvastam h a mozgásban azért korlátoz a fűző meg ha mondjuk fel kell menned két emeletet azért kicsit kifogysz a levegőből mert azért mégis kisebb levegőket tudsz venni. Te neked mi ezzel a tapasztalatod?

2017. máj. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Mivel rendszeresen énekelek, ez engem is érdekelne.

Állítólag rengeteg operaelőadásban adott, hogy a szereplők fűzőt viseljenek, így meg kell tanulniuk így is ugyanazt a légzéstechnikát, ami az énekléshez szükséges.

2017. máj. 3. 21:26
 7/9 anonim ***** válasza:
1es és 4es vagyok. A mai a negyedik fűzős napom. 2 gyereket és a háztartást látom el befűzve. Semmi gondom eddig. Ma már ablakot pucoltam, felmostam, babával játszottam fűzőben. Nem èrzem, hogy akadályozna. Az első nap még meg se mertem mozdulni benne. De akkor még elég merev volt. Autót vezetni még nem mernék benne, ahhoz még merev. De majd annak is eljön az ideje. Éneklésről nem tudok mit mondani, mert nem tudok énekelni.
2017. máj. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy jó neki. Én sajnos egyedül nem tudom felvenni, ezért nincs.
2017. máj. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is, az 1 és 4 es válaszolóval egyet értek. Sokan negatívakat mondanak, de nem tudják miről. Ahogy jól érzed magad szerintem. Neked tetszik a fűző és kész. Nem hinném, hogy alkat függő a dolog. Minden alkathoz megvan a különböző szabású, méretű. Acélmerevítőset válassz és megéri spóreszolni a jobb minőségűre.
2017. máj. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!