Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az apró lyukú neccharisnya...

Az apró lyukú neccharisnya hétköznapokra alkalmas viselet?

Figyelt kérdés
Hosszabb szoknyával, vagy esetleg rövidnadrággal gondoltam felvenni, egyébként az én harisnyámon tényleg apró lyukak vannak, kicsit messzebről nem is feltűnő, viszont azért preferálnám a neccet a hagyományosnál jobban, mert abban nem érzem úgy magam, mint egy szaunában, és van is rajtam valami.. (harisnya nélkül nem szeretek lenni, mert a sport miatt sokszor kék-zöld foltos a lábam D: )

2017. máj. 3. 19:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem simán. Biztos lesz aki azt mondja, hogy ribis meg hasonlók, de főleg mostanában egyre többen hordanak nagyobb lyukút is. Az is igaz, hogy messzebbről meg tényleg fel sem tűnik.
2017. máj. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Sunshinedoll ***** válasza:
Attól függ, mivel. Én személy szerint rövid cuccal nem venném fel,de azzal is lehet ízléses. A megjelenéstől és kisugárzástól függ, szerintem.
2017. máj. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha akkor is dolgozol a sarkon akkor miert ne..
2017. máj. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha tudod viselni, meg ellensulyozod mondjuk a felsoruhazatoddal, akkor teljesen rendben van.
2017. máj. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Most nagyon divatos, minden méretben.

Akár szakadt gatya alá, vagy miniszoknyával, de akkor sportcipővel és bő, akár férfi felsővel.

2017. máj. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#5 vagyok:

én bőr miniszoknyával is felvettem, hozzá egy fehér sportcipő és a barátom egy inge, senki nem kurv.ázott le. Szóval hajrá;)

2017. máj. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 winR ***** válasza:
Nemrég én is láttam egy lányon, nekem nagyon tetszett. Tényleg csak közelről látszik, hogy necc, mert annyira aprók voltak rajta a lyukak, testszínű volt. Ráadásul mostanában állítólag divat lett megint a necc.
2017. máj. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
13%

6! Nem le q.rvazni kellett volna hanem le melegezni a baratod inge miatt!

Ferfi ruhaba? Ne viccelj mar!

2017. máj. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

5! Ferfi felsovel? Ezen jot rohogtem! De rajtad is igy tesznek ha felveszed!

A noi osztalyon nincs eleg valasztek? Vagy meleg Vagy?

2017. máj. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, vonzódok mindkét nemhez, de ezt nem a ruháim határozzák meg.
2017. máj. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!