Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz lenne ha a ballagáson...

Gáz lenne ha a ballagáson magassarkút vennék fel úgy hogy 177cm magas vagyok?

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon tetszik a magassarkú amit áprilisban kaptam de 177cm magas vagyok és így magasabb is leszek a vonuló társamnál olyan fél fejjel.. és ki is tünnék vele.. fel vegyem vagy ne? Tanácstalan vagyok. Anya és apa mindig azt mondják hogy csinos vagyok benne stb... De a magasságom miatt kicsit aggodom ez miatt hogy felvegyem-e vagy ne..
2017. máj. 4. 18:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Felnőtt párkapcsolatok témakör. Érted: felnőtt és párkapcsolatok.
2017. máj. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%
most mi a bajod? teljesen jó kategória. eléggé FEL-Nőtt a lány a 177cm-el, és egy PÁR cipővel van kapcsolata.
2017. máj. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyire szeretsz kitűnni, mennyire szereted, ha felfigyelnek rád. Ha visszahúzódóbb típus vagy, aki szeret elvegyülni a tömegben, akkor semmiképpen.


Én amúgy mindenképp azt tanácsolom, hogy vedd fel - biztos összesúgnának-búgnának az emberek a tömegben, hogy "de piszok magas az a lány" meg "de hosszú lábai vannak", de viseld nőiesen a szituációt, legyél magabiztos, ne törődj senkivel és semmivel. Gyönyörűek a magas lányok, magassarkúban meg még sokkal nőiesebbek is.

2017. máj. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Most vezesd le kérlek, hogy a ballagásos magassarkúd és a párkapcsolatod között miféle összefüggés van, mert lehet csak én nem értem!
2017. máj. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%
A #-assal egyetértek. Nekem bejönnek a magas, karcsú lányok, és imádom ha egy nő magas sarkúban van. Gyakorolj előre, hogy szépen tudj benne járni. Nagyon nőies sőt szexi. Támogatom hogy vedd fel a magas sarkút.
2017. máj. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Amm.. milyen párkapcsolat? Lehet hogy én vagyok a hülye de semmi féle "párkapcsolatott" nem emlitettem és nem jelöltem meg... (Az öltözködési témát raktam be..)



Akik segítettek azoknak köszönöm:)

2017. máj. 4. 20:37
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan vedd fel, nem gáz. ;) Kivéve, ha fiú vagy. :D
2017. máj. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Az öltözködési témát raktam be"


igen, miután a moderátorok átrakták ide. Eredetileg a felnőtt párkapcsolatok témába sikerült kiírnod a kérdést.

2017. máj. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem vagyok fiú :D


#utolsó.

Oh hát nem vettem észre, bocsánat..

2017. máj. 4. 22:39
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szépek a lábaid és tudsz benne járni, akkor pozitívan fogsz kiemelkedni a tömegből. Mekkora sarka van, milyen magas leszel?
2017. máj. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!