Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol jobbak a farmerek? H&M...

Hol jobbak a farmerek? H&M vagy Tally Weijl?

Figyelt kérdés
2017. máj. 6. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Nemreg vett 2 baratnom egy farmert a Tallyben es mind2 elszkadt a varrasnal szoval ha mar Tally nem akkor H&M
2017. máj. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tallyban jobban néznek ki, drágábbak is.

H&mben viszont olcsóbbak a nacik.

2017. máj. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Őszintén megmondom a Tally-s nadragok nem eppen a legolcsóbb kategóriának számítanak es ehhez kepest nekem mar 2 tally-s nadragom is szétjött igaz h eleve lyukas volt a tétdén de tovább szakadt mert gyenge az anyag szoval nem a legjobb minőség de ettol fuggetlenul en a tallyt választanám nkm jobban tetszenek ott a nadragok en H&M ben meg normalis nadragot nem talaltam magamnak ..a tally-s nadrág is birja 4-5 honapig biztosan ha szerencséd van tovabb is szo en azt ajanlom
2017. máj. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A tally weijl-ben tényleg nagyon jól néznek ki a nadrágok.Viszont belegondolni hogy 3-4 alkalomra venni nadrágot 8-14 ezer forintért...Nekem is van onnan pár nadrágom akciósan szoktam venni őket de katasztrófa, mindenhol kinyúlnak szakadnak már az első napon és nem csak túlzok meg kitalálgatom ezeket. A H&M-ben vettem egyszer 4500ft ért nadrágot (10.000 ről leárazva) és azzal csinálhatok bármit, legtöbször azt veszem fel de minden alkalommal mintha új lenne.Nagyon szeretem a H&M-es nadrágokat neked is inkább ezt ajánlom.
2017. máj. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem egyértelműen a h&m-es nacik jönnek be.
2017. máj. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!