Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mitől menő a thrasher?

Mitől menő a thrasher?

Figyelt kérdés
Pontosabban, mi a jelentése, vagy egyáltalán mi ez? Csak azt látom h mindenki olyan pólót hord, amin rajta van ez a felirat.

#póló #Tumblr #Amerikai gyerekek
2017. máj. 8. 16:00
 1/2 anonim válasza:
84%
aki nem deszkás,az ne hordjon ilyet,mert könnyen kigúnyolahtják. ez egy deszkás márka, én se veszek fel acdc-s pólót,csak mert jól néz ki. sajnos ez a divat...az individualitás és a stílus elveszítése. én most midnenkinek jót akarok,nem arról van szó..csak én is deszkás társaságban mozgok,és nagyon könnyen felsülhet az,aki ilyet vagy efféle dolgot hord,úgy,hogy nem ennek a stílusnak a képvisleője
2017. máj. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Gabriel1977 válasza:
57%
az elozo hozzaszolohoz lenne hozzaszolasom. mi az hogy aki nem deszkas az ne is hordjon olyan ruhat? ezt nem is ertettem. te valami stylist vagy vagy mi? mindenki olyan ruhat vesz fel, amilyet akar. a thrasher jelentese a kerdezonek pedig cseplo.
2017. nov. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!