Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Wish nevezetű oldalról...

Adix21 kérdése:

A Wish nevezetű oldalról tényleg megéri vásárolni?

Figyelt kérdés

A kérdésem nem az árat takarja hanem inkább a minőséget!

Nagyon divatos jó ruhákat találtunk a párommal amiket szivesen megvásárolnánk, természetesen csak ha a minősége nem silány kínai. Mert azt hozzáteszem elég olcsó.

Leginkább azok válaszát várom akik vásároltak már vagy ismerős által tudnak erről.

Köszönöm.



2017. máj. 9. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Több kérdés van a Wishről, és még mindig nem, nem és nem! Gagyi minőség, mérethiba. Én 2x szívtam meg, azóta kerülöm az oldalt. Persze a pénzt visszaküldik, meg le tudod ellenőrizni, hogy hol jár a termék a nagyvilágon belül.
2017. máj. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2017. máj. 9. 21:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Háát. Tárgyakat esetleg, arra senki nem panaszkodik, meg nekem is bevált bár csak tokot rendeltem a telefonomhoz, meg fémvázas zseblámpát amik nagyon jók, de nagyon más dolgot főleg drágábbakat nem igen merek rendelni. Persze sok ismerősöm rendelget tőlük, és nem panaszkodnak, bár ruházat terén nem igen érdemes vásárolni, sokszor a méretezés a kínai méret szerint van és az eltér az EU méretezéstől. Amiről részletes leírás van és fel is fogtad miről van szó azt érdemes rendelni, de mindenképp olvasd el a kommenteket mit írnak. Az árút lehet követni, de azzal az a gond hogy addig írják ameddig felkerül a repülőre, amint landol Magyarországon onnantól már nem írják hogy hol van a termék, csak váratlanul észreveszed hogy a postaládádban van, vagy a postás csenget hogy hozott valamit és vedd át mert nem bírja betenni sehova.
2017. máj. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!