Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, fiúk! Combfixet...

Lányok, fiúk! Combfixet harisnyatartóval milyen öltözék alá lehet felvenni?

Figyelt kérdés

Ritkàn hordok szoknyàt.Nadrág alà meg milyen màr...

Szűk nacikat,farmereket hordok többnyire.De ha mégis szoknya vagy ruha,akkor azokból a rövidebbeket szeretem.Azoknál meg szerintem a combfix felső része kilàtszana.Sportosabb pamutruhàkhoz,lenge nyàri ruhàhoz szintén nem jó.Esetleg üzletiesebb,elegànsabbhoz tudnàm elképzelni.

Vagy max 'esemény előtt' bemenni a mosdóba és felvenni.Ha megoldható.Màrmint,ha (nem első)randira szànnàm csàbítàs céljàból.


2017. máj. 14. 18:49
 1/6 A kérdező kommentje:
Fiúktól azęrt kérdezem hogy nekik hogy tetszik ilyesmi egy nőn illetve milyen stílusú lànyon hogy tudnâk elképzelni?
2017. máj. 14. 18:50
 2/6 anonim ***** válasza:
Mégis mennyire rövidek azok a szoknyák meg ruhák? :D amúgy ha van szilikoncsík a fixben akkor nem kell harisnyatartó sem és kevesebb gond is lesz vele
2017. máj. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem sehogy igy aztan ugy veszed fel ahogy akarod, egyebkent meg ne csak azert kerdezd a fiuktol, hogy nekik hogy tetszik, hanem hogy ok is hogyan hordjak a combfixet mert van ferfi valtozatban is.


F

2017. máj. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

mindenfajta stílusú nőn bejön.

személy szerint azt szeretem amin nincs csipke.

bármilyen szoknya vagy ruha alá felveheted ha akció van:)

2017. máj. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
8%
Na most, ha úgyse látszana ki a teteje, akkor miért is kéne combfix?
2017. máj. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elit munkahelyeken megkövetelik az elegáns kosztüm-harisnya-harisnyatartó, férfiaknál öltöny-ing-nyakkendő viselését viszont hétköznap is hordható divatosan,kényelmesen.

Írtad hogy hosszú nyári ruha alatt nem tudod elképzelni a harisnyát tartóval pedig nagyon sokan hordják így és be kell valljam pasiként nekem legjobban így tetszik. Tulajdonképpen akár szoknya alatt is de nadrághoz semmiképpen sem való.

2017. dec. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!