Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Láttatok valamelyik üzletben...

Láttatok valamelyik üzletben ilyen fazonú bikinit?

Figyelt kérdés
[link]
2017. máj. 16. 10:41
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

azèrt apukám mert vannak mèg jóèrzèsű nők,akik nem mutogatják az alakjukat ha nem olyan.

egyèbkènt a nők 80%-a felvehetnè ezt akiket a strandon látok mert rájuk fèrne. vagy neked tetszik mikor egy 90-100 kilós csaj megkötős bikinibe ugrik egy bombát?


meg nehogy már egy pasi mondja meg hogy mit kell felvennem, te aztán nagyon èrtessz hozzá. tudod egy nő nem csak felkap egy neonnarancssárga hawaii gatyát aztán csá, hanem jól álljon a mell, lapos legyen a has, kerek legyen a segg, feszes a comb.

egyèbkènt külföldön már nagy divat ez a fazon.

de mièrt ekkora baj hogy leszorítja a hasamat? arra verik a faszik? vagy mi? a has a lènyeg?



amúgy meg had döntsem már èn el hogy mit veszek fel, a te barátnőd lehet olyan búcsús fürdőruhába amilyenbe akar , èn meg ilyenbe .

a kèrdèsre válaszolj!

2017. máj. 17. 09:48
 12/15 anonim ***** válasza:

En nem tudom sajnalni a tulsulyos embereket legyen az no vagy ferfi!

Ezeknek az embereknek keves az akaraterejuk es szanalmasan igenytelenek a testukre.

Lehet enni nyugodtan mindent, csak a rendszeres mozgason mulik minden!

Aki erre nem kepes az vessen magara es dugdossa a testet burkaba mint a buta arab nok!

Es miert ne mondhatna meg egy ferfi a frankot??

Nem egy kommentet olvastam noktol amikor ferfi super skinny farmerrel kapcsolatos kerdest tettek fel es jottek a cinikus kerdesek a kislanyoktol , hogy a csomagnak hogy van helye ilyen nadragba? Meg osszepreseli a golyokat...

Ok ezt honnan tudjak mikor nekik nincs es valoszinu meg ilyen ferfi nadragot meg csak a kezukbe sem fogtak mert ha igen akkor nem irnanak ekkora zagyvasagokat.

Es a passzos boxerrel mi a helyzet? Azt En kerdeznem azoktol akik csak a nadraggal vannak elfoglalva, hogy az ilyen jellegu boxereknel miert nem aggodnak a golyokert??

2017. máj. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Anyukám ez gyenge magyarázat. Már rég elszóltad magad: "mert ez trend". Tehát 3 éve mindenki nyugodtan mutogathatta a löttyedt hasát, akkoriban ez máris nem volt szempont, mert akkor meg más volt a trend, igaz? Ó és nehogy azt hidd, hogy magadnak öltözöl, hanem éppen, hogy a többieknek. Én meg egy vagyok a többiek közül és ezek igenis, hogy szánalmas fazonok.
2017. máj. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
jó akkor majd ha találkozunk a strandon neked letűröm a magas derèk rèszt, hogy nyugodtan aludjál
2017. máj. 17. 20:37
 15/15 anonim válasza:
én itt találtam pár ilyen biknit: [link]
2017. máj. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!