Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek kirívó és közönség...

Szerintetek kirívó és közönséges, ha egy pasi arany láncot hord?

Figyelt kérdés
Nem ilyen vastag kutyalàncra gondoltam, hanem szolid vékony làncra egy kis kereszt medállal, mivel katolikus vagyok, és hiszek Istenben. Mindig is ezüstöm volt, de már unom, és mindig is az arany tetszett igazàn. Szerintek nagyon kirívó és cigànyos?
2017. máj. 17. 16:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem az. Ha neked ez tetszik, és jól áll, ne foglalkozz azzal, hogy a romák mit viselnek. Egyébként ahhoz olyan stílus is kell, mind beszédileg- mind kinézetileg, hogy kirívó legyél.

Náluk pedig pont a vastag, "kutyalánc" a divat. "Minnél nagyobb, annál jobb."

2017. máj. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem személy szerint nem jön be, de szerintem is ha tetszik, akkor hordjad
2017. máj. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Miután kereszt medállal hordod, és a katolikus hitedet belülről is érzed, nem kifele akarod csak mutatni, semmiképpen sem közönséges. Hordd bátran, ha tetszik.
2017. máj. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ilyenek a katolikusok!

Maris lenezik a ciganyokat...

Meg veletlenul se hasonlitsanak hozzajuk mert kozottuk nem lehet jo ember.

2017. máj. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Senki sem nézte le cigányokat te nagyon okos!....Melesleg ha jól tudom ők javarészt katolikusok bár nem tudom pontosan....
2017. máj. 18. 21:16
 6/15 anonim ***** válasza:

Aaaah! Neeem csak negativ hasonlat peldat irtal , de mindegy is!

Amugy az egyik legeroszakosabb kepmutatobb vallas a katolikus.

2017. máj. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Persze, mindjàrt most jön az, hogy rasszista vagyok.... A legerőszakosabb? Hàt ez nagyon érdekes! Xd És akkor az iszlámot vagy a muzulmánt minek neveznèd?.....
2017. máj. 19. 18:51
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem mondom, hogy raszi lennel, de minden vallas egy mocsok es ferto!

Gondolom te is tanultal tortenelmet biztos emlekszel a szentfoldert inditott hadjaratokra!

Mi mod akartak atteriteni a kereszteny lovagok a sajat vallasukra a "hitetleneket" illetve a spanyol inkivizicio isten neveben hany not vadolt meg boszorkanysaggal es buntette maglyaval!

Vagy epp Galileit aki tudos volt es bebizonyitotta, hogy a fold kerek es a nap korul kering, de az "okos" egyhaz szerint tanyer alaku es ha nem vigyazunk leesunk a vegen...

Persze ot is megsutottek!

Minden haboru es eroszak melegagya a valas!!!

Buszke lehetsz magadra.

2017. máj. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nos ha már itt tartunk, én ennyire nem megyek bele a dolgokba. Nem vagyok ennyire hitű valásos, sem tenplomba járó. Èn Istenben hiszek, és a szeretet erejében! Nem pedig a pap meséjében... Mert való igaz, ha mindenki véresen komolyan venné a vallást, akkor minden 2.ember mehetne gyónni a templomba amilyen züllött társadalomban élünk... Minden ember másképp fogja ezt a dologot.
2017. máj. 20. 12:35
 10/15 anonim ***** válasza:

Akkor te akaratgyenge ember lehetsz akinek muszaj kulso segitseg ami iranyitson mert nem tudsz racionalisan donteni gondolkozni a vallas miatt!

En tudok szeretni segitseg nelkul is...

2017. máj. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!